PCP tüfekler hk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,
    hatsan at44 tactical long lw siparişi vereceğim kredi kartımın çıkmasını bekliyorum.
    bir kaç sorum olacak yanıtlayabilirseniz minnettar olurum.
    1- Bozkurt av da verilen dürbün farklı daha kaliteli gibi duruyor fiyat olarak hatsan store ile aynı sizce hangisinden almam gerekiyor?
    2- Tüfeği aldım geldi diyelim. Çalışan birisi olduğum için hafta sonu çıkacağım misal veriyorum cuma günü akşam tüpe havayı bastım. haftasonu çıkamadım 1 hafta sarktı o an tüpün içinde ki basınçlı havanın kendiliğinden patlama veya arıza verme durumu var mıdır?.
    3- Tüpü doldurdum 20-30 atış yaptım diyelim daha sonra tekrar hava basacağımda tüpü komple boşaltmam gerekiyor mu ? yoksa direk üzerine hava basmam yeterli olacak mı ?

Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar hobidaşlar

• 1. Kutu içeriği aynı diye biliyorum. Hangi dürbün hoşuna gidiyorsa, bütçen hangisine uyuyorsa onu tercih etmelisin. Birde istersen aksu av Polat beyden fiyat al derim.
    2. At 44 de İstikrarlı atışlar 190 ile 100 bar arası oluyor. Bende sürekli gidemiyorum. Evde 190 bara kadar doldurup gardolapta saklıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. Güneşin anlında bırakmazsan kolay kolay patlamaz. Zaten bu durumlar için tahliye yeri var. İğne ucu kadar bir delik aşırı basınçtan emniyeti var.
    3. 100 bardan sonra zaten doldurmanız gerekiyor. 100 bar altı atış keyfi düşüyor. tekrar boşaltmaya gerek yok.
    Bende 3 tüp var üçüncüde doldurup evde hazır bulunduruyorum. Kafam esince tüfeği alıp çıkıyorum. Pompayı taşımıyorum yanımda üç tüpün atış sayısı yetiyor bana. Eve gelince de tüpleri boş zamanımda tekrar doldurup hazır bulunduruyorum.

• 1. Kutu içeriği aynı diye biliyorum. Hangi dürbün hoşuna gidiyorsa, bütçen hangisine uyuyorsa onu tercih etmelisin. Birde istersen aksu av Polat beyden fiyat al derim.
    2. At 44 de İstikrarlı atışlar 190 ile 100 bar arası oluyor. Bende sürekli gidemiyorum. Evde 190 bara kadar doldurup gardolapta saklıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. Güneşin anlında bırakmazsan kolay kolay patlamaz. Zaten bu durumlar için tahliye yeri var. İğne ucu kadar bir delik aşırı basınçtan emniyeti var.
    3. 100 bardan sonra zaten doldurmanız gerekiyor. 100 bar altı atış keyfi düşüyor. tekrar boşaltmaya gerek yok.
    Bende 3 tüp var üçüncüde doldurup evde hazır bulunduruyorum. Kafam esince tüfeği alıp çıkıyorum. Pompayı taşımıyorum yanımda üç tüpün atış sayısı yetiyor bana. Eve gelince de tüpleri boş zamanımda tekrar doldurup hazır bulunduruyorum.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için,
    Aksu av polat bey bizim sitemizin üyesimidir ? yoksa firmayı arayıp bilgi mi almam gerekiyor ?