Ateşli Bora Barak ile hareketli hedef atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar uzun bir süreden sonra mrb. Tüfek Bora Barak 20 cal. Kurşunlar Zuber, mesafe yaklaşık 50 metre civarı. Tabakası 30 tl olan kontaplaktan 45x45 cm kestirip, eski araç lastiğine şarjlı tornavida ile monte ederek hedefi oluşturduk. Ketifli atışlar oldu. Bu normal çekim videosu:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu bir sonraki şarjör ağır çekim videosu:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu da kontaplağın hali:

Bu arada yeni çıkan Ata Arms .308 win almak üzere evrakları içeri verdim. İnşallah yakın zamanda range finder ile ölçülmüş, kesintisiz videolarla sizlere 800-1000-1200 metre atışları yayınlarım. Daha önce Browning Bar II ile benzer atışlar yapmışlığım var ve gerçekten özlemişim. Sabırsızlıkla tüfeğimi alacağım günü bekliyorum. Sağlıcakla kalın.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Meraba hocam terfi etmişsin ateşliye.
    Bizim için farketmez ateşli videonuzuda izleriz.
    Yalnız yivli videosunu sabırsızlıkla bekliyorum.
    Keyifli atışlar.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Eyvallah. Valiliklerde bu sıralar ruhsat işleri bayağı ağır yürüyor. Ben de sabırsızlanıyorum.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Video için teşekkürler keyifle izledik :) Bu tüfekte hangi dürbünü kullanıyorsunuz?Ayar kaçırma gibi problemler oluşuyor mu?

Nature

• yok kesinlikle. 1000 civarı tek kurşun attım. Namlu pert oldu. Sagolsun fabrika malına sahip çıktı ve sıfır namlu ile değişti yine de dürbün ayarım asla bozulmadı.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Hocam bu silah ile 100 mtde hiç grupman denedinizmi? Yaptıysanız en iyi grupman ölçüleri nedir. Ben çok sevmiyorum ateşli silahları ama fabrikadaki arkadaşlar arasında baya bi talep görüyor baya alacak olanlar var.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel