Bıçak çakı satanlar hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar internette instigramda falan 70-80tl ye on numara tipi görüntüsü çok kaliteli gözüken bıçaklar satılıyor yanında ufak çakı kılıf çakmak hediyeli şekilde. Benim merak ettiğim acaba bunlar üçkâğıtçımı yoksa fiyatlar normal mi , bana sanki o gördüğüm bıçaklar o fiyatlardan daha çok para eder gibi geldi.Sipariş versem bana dandik teneke gibi bıçak yollarlar fotodaki bıçak ile alakası olmayan birşey yollarlar diye şüphem var.
    Bıçak konusunda tecrübeli kişilerin düşünceleri nedir bu konu hakkinda.

• bence önce bütçenizi arttırın, sonra tac87 adlı bir site var, orjinal kaliteli ürünler var, ihtiyacınız olan bıçağı keşfedin ve o tip yerlerden alın. Garanti ve distribütör konusu önemli. Dandik ürün sonucunda kaza ile yaralanma riskini en aza indirmek lazım. Emniyet kilit sistemi kabza kalitesi vs önemli konular. Ben kendi adıma 80 tl yi ne olduğu belli olmayan bir ürüne vermem, az daha ekler orjinal olduğu kesin ürün alırım. Forumdaki tecrübeli avcı kampçı arkadaşlar daha iyi bilgi verirler, İyi akşamlar

dıana 460 magnum

• ascimmarket.com da orijinal satar, tac87 ye göre daha uygun fiyatlı modeller bulunabiliyor.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• ascimmarket.com da orijinal satar, tac87 ye göre daha uygun fiyatlı modeller bulunabiliyor.

teşekkürler, belirttiğiniz siteyi bilmiyordum.inceleme yapayım hemen.

dıana 460 magnum

• teşekkürler, belirttiğiniz siteyi bilmiyordum.inceleme yapayım hemen.

Rica ederim bende burada ki dostlardan öğrenmiştim. dipsiz kuyu ve ekrana bakmaktan kızaran gözler :)

Bütçe müsaitse bıçak sanatı formundan usta işi bir bıçağın yerini hiç bir şey tutamaz.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Çok anlamam fakat bıçak dünyası adlı sitede bi ara baktığımda çok uygun fiyatlar vardı. İlgilendiğiniz modeli bide oradan sorgulayın isterseniz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Efe av a bakmanızı öneririm. Morakniv bıçakları şiddetle tavsiye ederim.

Crosman 1377 4,5 mm

Armsan Phenoma Carbo

• tac87 bana göre pahalı beni aşar,diğer önerilen siteleri yarın detaylı inceliyeceğim.

• Arkadaşlar internette instigramda falan 70-80tl ye on numara tipi görüntüsü çok kaliteli gözüken bıçaklar satılıyor yanında ufak çakı kılıf çakmak hediyeli şekilde. Benim merak ettiğim acaba bunlar üçkâğıtçımı yoksa fiyatlar normal mi , bana sanki o gördüğüm bıçaklar o fiyatlardan daha çok para eder gibi geldi.Sipariş versem bana dandik teneke gibi bıçak yollarlar fotodaki bıçak ile alakası olmayan birşey yollarlar diye şüphem var.
    Bıçak konusunda tecrübeli kişilerin düşünceleri nedir bu konu hakkinda.

İstediğiniz işinizi görcek birşeymi arıyorsunuz o fiyatlara tam anlamadım yoksa evladiyelik, çeliği kuvvetli bir kesici aletmi?
    Eğer evladiyelik demiri bile kesicek sertlikte çelik arıyorsanız markalarda fiyatlar uçup gidiyor, lafı uzatmıyıp diğer konudada birini tavsiye etmiştim okuduysanız eğer adres Fatih Altanay facebook dan ulaşabilirsiniz.Kendisi arkadaşım olup işçiliğide on numaradır.Onun tüm yaptıklarını türkiyede yapan yok. https://www.instagram.com/altanayfatih/

GAMO HUNTER DX COMBO 4.5 MM.
    GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• İstediğiniz işinizi görcek birşeymi arıyorsunuz o fiyatlara tam anlamadım yoksa evladiyelik, çeliği kuvvetli bir kesici aletmi?Eğer evladiyelik demiri bile kesicek sertlikte çelik arıyorsanız markalarda fiyatlar uçup gidiyor, lafı uzatmıyıp diğer konudada birini tavsiye etmiştim okuduysanız eğer adres Fatih Altanay facebook dan ulaşabilirsiniz.Kendisi arkadaşım olup işçiliğide on numaradır.Onun tüm yaptıklarını türkiyede yapan yok. https://www.instagram.com/altanayfatih/

Ben koleksiyon yapıyorum evde şuan 70 i aşkın bıçak çakı var,yani fiyatı uçuk bıçaklar beni aşıyor genelde fiyatı uygun olan ürünlere yöneliyorum..Ama tabiki ömürlük çeliği kuvvetli demiri bile kesecek bir bıçağımda olsun isterim ve o bıçağa parayıda kıyarım acımam.Bu bahsettiğiniz kişi benim kendimin tasarımını yapacağım bıçakları benim için üretebilirmi ?.Yani tasarımını ben çizip ona vericem o yapacak ,yaparmı ?

• Orjinal ürün olmayanlara pek yanaşmayın mesela ben çakı satışı yapıyordum av bayiine gittim benim 30 tlye sattığım bıçağı adam 75e bilmeyen vatandaşa iteliyordu mesela benim 1. sınıf microtech dik açılan replikaları ben 100 den satıyorum bayi 150-200-250 civarlarında satıyor o yüzden güvenilir yerden orjinal ürün almanızı tavsiye ederim

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Ben koleksiyon yapıyorum evde şuan 70 i aşkın bıçak çakı var,yani fiyatı uçuk bıçaklar beni aşıyor genelde fiyatı uygun olan ürünlere yöneliyorum..Ama tabiki ömürlük çeliği kuvvetli demiri bile kesecek bir bıçağımda olsun isterim ve o bıçağa parayıda kıyarım acımam.Bu bahsettiğiniz kişi benim kendimin tasarımını yapacağım bıçakları benim için üretebilirmi ?.Yani tasarımını ben çizip ona vericem o yapacak ,yaparmı ?

yapmaması için bir sebep yok instagramdan veya facebooktan ulaşın kendisine

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN

• Ben koleksiyon yapıyorum evde şuan 70 i aşkın bıçak çakı var,yani fiyatı uçuk bıçaklar beni aşıyor genelde fiyatı uygun olan ürünlere yöneliyorum..Ama tabiki ömürlük çeliği kuvvetli demiri bile kesecek bir bıçağımda olsun isterim ve o bıçağa parayıda kıyarım acımam.Bu bahsettiğiniz kişi benim kendimin tasarımını yapacağım bıçakları benim için üretebilirmi ?.Yani tasarımını ben çizip ona vericem o yapacak ,yaparmı ?

kendisi diriliş ertuğrulda engin altan ın kılıcını tasarlayan camiada tanınan bir zattır

GAMO 3-9x40 DÜRBÜN