Hatsan Predator ile 72 yarda atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hafta sonu Balıkesir grubu olarak atistaydik, Predator ile 72 yarda atışlar gerçekleştirdi Enes arkadaşımız, umarım beğenirsiniz arkadaslar.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF

• Açıklamada hızlı hava tükettiği için vuruş noktaları değişiyor demişşiniz. Benim gördüğüm kadarıyla reg. Olmayan bütün silahların problemi bu. Yalnız ben bu denemeyi beyaz kağıt üzerinde novayla yaptım. 230 - 130 bar arası çok güzel sonuçlar. Bu başınçlar dışında dikeyde gezme fazla. Sevindiğim tek şey sağ ve solda gezme çok olmadı.
    Namlusu iyi anladığım kadarıyla.

Size keyifli atışlar.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Açıklamada hızlı hava tükettiği için vuruş noktaları değişiyor demişşiniz. Benim gördüğüm kadarıyla reg. Olmayan bütün silahların problemi bu. Yalnız ben bu denemeyi beyaz kağıt üzerinde novayla yaptım. 230 - 130 bar arası çok güzel sonuçlar. Bu başınçlar dışında dikeyde gezme fazla. Sevindiğim tek şey sağ ve solda gezme çok olmadı.
    Namlusu iyi anladığım kadarıyla.

Size keyifli atışlar.

Ütfek güçlü yazmış bence doğru olabilir o zaman hava harcaması güç için fazla olur 200bar tüfekte güçlüyse hava kolay biter zannımca

• Güzel bir çalışma olmuş. Alparslan şen in power predator incelemesi de hoşuma gitmişti. Power predator daha piyasaya sürülmedi sanırım.

• Ellerinize sağlık çok güzel atışlar olmuş,o tüfekle 150- 200 metrelere denemek lazım...

• Tüfek güzel, atışlar isabetli, ayakta hiç bi hedef kalmamış, daha ne olsun.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E