Zoraki Hp 01 Dipçik Çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Her 6 ayı tamamlayıp ,aleti kesmeye cesareti yerine gelmiş olan zoraki kullanıcıları gibi ben de bu aşamaya geldim ve evde çember şeklinde olan bir spor aletini gözüme kestirmem sonucu biraz çıtayla,biraz sıcak silikonla,plastiğe delik açmak için bir lehim havyası ve elektrik bandıyla gayet sağlam bir dipçiğe kavuştum.Sonraki eklemelerim moderatör ve dürbün olacak,isabetli atışlar herkese.

• Güzel gözüküyor ellerinize sağlık.
    Dürbün ve moderatör ile daha şık gözükecektir.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Güzel gözüküyor ellerinize sağlık.
    Dürbün ve moderatör ile daha şık gözükecektir.

Teşekkür ederim.Reddotla gayet hoş durdu ama yakınlaştırmalı bir dürbünün yerini tutmayacaktır.Sırada uzun bir moderatör isteğim var.Dipçik yapmak isteyenlere fikir olur umarım

Güzel görünüyor ellerinize sağlık bende cnc de kesilmek üzere bir takım şeyler yapıyorum konuda paylaşırım..

Teşekkür ederim ,Cnc ayrı bir dünya zaten çok hoş işler çıkabilir,kolay gelsin.Bekliyorum merakla

• Teşekkür ederim.Reddotla gayet hoş durdu ama yakınlaştırmalı bir dürbünün yerini tutmayacaktır.Sırada uzun bir moderatör isteğim var.Dipçik yapmak isteyenlere fikir olur umarım

Teşekkür ederim ,Cnc ayrı bir dünya zaten çok hoş işler çıkabilir,kolay gelsin.Bekliyorum meraklaairgunturk.com/attachment/40181/airgunturk.com/attachment/40180/

Elinize sağlık. Ayarlı bir yanaklık yakışır.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Sağolun,evet yanaklık düşünüyorum ama çıtalara pek güvenemiyorum doğrusu.Belki iki çıta arasına koyacağım destek çıtalarıyla daha sağlam olur o zamanda yanaklık işine girerim

• Bende şuan için böyle bir çalışma yaptım 2cmlik plexi buldum onu değerlendirdim, vida bağlantılarını ve montajını kontrol ettim kundağın sapını muazzam bir şekilde sarıyor tabiki torpu ile ufak bir kac rötuş yapmak gerekti dipcigi önümüzdeki hafta montajlanmis olarak sizin begenisine sunacağım inşallah.

agt Havalı Hobiler agt

• Bende şuan için böyle bir çalışma yaptım 2cmlik plexi buldum onu değerlendirdim, vida bağlantılarını ve montajını kontrol ettim kundağın sapını muazzam bir şekilde sarıyor tabiki torpu ile ufak bir kac rötuş yapmak gerekti dipcigi önümüzdeki hafta montajlanmis olarak sizin begenisine sunacağım inşallah.

Gayet şık gözüküyor.Bence silaha bağlantı için tek noktayla yetinmeyip üst taraf içinde bir şeyler yapsanız daha sağlam olur.Dipçiğimde üst çıtayı monte ettiğim delik silahın fabrikasyon ,ayar vidası için açılmış ve vidaya kadar 2 cmye
    yakın boşluk var ve bu tür işler için rahatlık.Gayet sağlam gözüküyor ama psikolojik açıdan üst tarafa da ayrı bir destek daha iyi olur bence

• dipcik parçasını yerine denedim simsiki oturuyor vida deliklerini acipta yerine sabitleyince hic kimildayacagini sanmiyorum ayrica 2cmlik pleksi de cok dayanıklı bir malzemedir. Yuksek kalinlikli pleksiler yurtdisinda kursun gecirmez olarak dahi kullanılmaktadır. Ulkemizde pleksi pahali bir malzeme ancak sağlamlığı daha cok onemsedim. Omuz dayama parçasını ve elcige oturan parcayida birbirne hem pleksi yapistiricisi hemde 8lik sonun başlı vida ile yapmayi düşünüyorum ayruca birbirine deyecek olan noktayida dişi erkek dis yaparak birbirine iyi bastirmayi ve arayida pleksi yapistirici ile iyice guclendirince saglamligindan hic bir suphem olmayacak. Simdilik ayarli vida kullanmam gereken yanaklik ve omuzlukta kullanacagim vida parçalarını temin etmeye çalışıyorum o konuda arayışım devam ediyor. Cizimde de gordugunuz gibi yanakli 2 konuma da yerlestirebilecek sekilde düşündüm öne ve arkaya hareket imakni sunacak şekilde yukseklik ayarli vida ile montajlamayi hedefliyorum.

agt Havalı Hobiler agt

• dipcik parçasını yerine denedim simsiki oturuyor vida deliklerini acipta yerine sabitleyince hic kimildayacagini sanmiyorum ayrica 2cmlik pleksi de cok dayanıklı bir malzemedir. Yuksek kalinlikli pleksiler yurtdisinda kursun gecirmez olarak dahi kullanılmaktadır. Ulkemizde pleksi pahali bir malzeme ancak sağlamlığı daha cok onemsedim. Omuz dayama parçasını ve elcige oturan parcayida birbirne hem pleksi yapistiricisi hemde 8lik sonun başlı vida ile yapmayi düşünüyorum ayruca birbirine deyecek olan noktayida dişi erkek dis yaparak birbirine iyi bastirmayi ve arayida pleksi yapistirici ile iyice guclendirince saglamligindan hic bir suphem olmayacak. Simdilik ayarli vida kullanmam gereken yanaklik ve omuzlukta kullanacagim vida parçalarını temin etmeye çalışıyorum o konuda arayışım devam ediyor. Cizimde de gordugunuz gibi yanakli 2 konuma da yerlestirebilecek sekilde düşündüm öne ve arkaya hareket imakni sunacak şekilde yukseklik ayarli vida ile montajlamayi hedefliyorum.

O zaman sağlamlık konusunda sıkıntı yokmuş heleki kundaktaki o somunlu iki vida aklıma gelince gayet sağlam olur galiba.Ama ne bileyim iki kademeyle kendimi daha rahat hissederek omuzlardım doğrusu.
    Malzemeyi renklendirmeyi düşünüyor musunuz ? Karbonfiber kaplamalar veya deri kaplama hoş durabilir