Ekipmanlarımızı üyelik bilgilerimize ekleyebilsek..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Artık Galerimize Yükleyebilirsiniz. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumda bir çok konu var ve bir çok da üye arkadaşlarımız var hakkında bilgilerimizde kendimizi tanıtmamızı sağlayacak bilgiler mevcut ancak hobiye dair bilgilerimizde bulunsa nasıl olur? Örnegin tecrübe ettiğimiz ve sahip olduğumuz tabancalar, tüfekler, ekipmanlar, aksesuarları da profilimize ekleyebilsek.. Eklenen ürün 48saatten sonra silinemese degistirilemese yöneticilerin izni olmadan, tabiki fikir gelistirilebilir.. Bu ne sağlar bana göre forumda konulara yorum yazıyoruz ve yorumu yazan yada okuyanlar olarak acaba kendi tecrubesimi, video izlenimlerinden yorumumu, ürüne sahip olmuş bir üye mi diye düşünüyoruz. İşte tam da boyle bir çelişkiye düştüğümüz zamanlarda o üyenin profilinde tecrube ettigi urunu yada sahip oldugu ürünleri görebilsek diye bir fikir düşündüm bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Saygılarımla. g;$i

agt Havalı Hobiler agt

• Ben 2-3 yıldır pc den girmiyorum daha önce böyle bişey vardı imza kısmına kullandığı ekipmalar yazılıyordu. Ben mobilden girdiğim için göremiyorum zannediyordum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Evet önceden imza kısmımıza yazardık boyle eskilerim uzerini çizik yazardık sahip olduklarimiz ust de olurdu :D ancak onu sonradan sonradan biraktik cunku hepimiz bir yazmaya basladik abbuuu bir konuda yorumu okumaktan çok ekipman okuyorduk hatırlarsınız. Yani her yorumumuzunda altında çıkıyordu ve kalabalıklık yapıyordu. Bu bilgiyi yine paylaşabiliriz ve sadece bakmak istediğimiz zaman inceleyebiliriz diye düşündüm.

agt Havalı Hobiler agt