At44 tactikal long lw hn rabbit sarı pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstadlar merhaba,
    Hn rabbit pellet aldım rengi sarı neyse şarjore doldurdum atış yaptım baktım saçma sapan yerlere gidiyor. Extact taktım atıyorum nokta en fazla rüzgar etkiliyor.
    Rabbiti tekrar attım inceledim nereye gittiği belli değil bi sağ alta gidiyor bi sola gidiyor bi üste gidiyor bi alta anlamadım gitti arkadaşlar.
    Sorun nedir sizce 5.5 kalibre

• Hn rabbit at44e göre bi pellet değil hem ağır 25 grain hem de aerodinamik yapısı ve amacı farklı jsb 18.13 ten şaşmayın.

üstad tamam şaşmam zaten şaşmıyorum da uzun mesafe rüzgarlı atışlar için aldım ama şu anda kullanamıyorum dediğim olaylardan dolayı

• Hn rabbit rüzgara dirayetli değil av ve tahribat için üretilmiştir at44te bu şekilde bi sonuç vermesi normal , at44 hedef atıcılığına uygun bir tüfek hn rabbit küçük hayvan avı pelleti , amaçları farklı.

"Ali Bumaye"!!!

• H&N nin 5,5 kalibrede en iyi saçmasının baracuda match 21.14 gr olduğunu okudum aldım denedim ne benjamin marauder de kalibrgun crickette istikrarlı gurupman elde edemedim. Jsb den pahalı olmasına rağmen onun yanında çok kötü. Ben H&N hiç tavsiye etmem.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• O mesafe baya uzun o mesafede incemehmed solid deneyin. Jsb nin ağır bir saçması var beast diye, hiç demedim Sitelerde satışını görüyorum. Onu deneyebilirsiniz imkanınız varsa.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Sarı kaplamalı pelletleri hatsan namlularda kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Alaşım pelletler sert olduğu için yumuşak malzemeden yapılan hatsan namlularını haşlayabilir, zaman içerisinde yivleriniz erir. Barracuda bt 65' iyi sonuç veriyor. 200 metreye atış yapacaksanız bu iş pellet seçmekle olmaz. Atıcı, tüfek, dürbün, pellet, hava şartları; bu saydıklarımın hepsi optimum seviyede olmalıdır. Tabi amaç 200 metrede dağınık ta olsa grupman yapabilmek için, yoksa attığını vuramadıktan sonra 500 metreye de atış yapılabilir.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• 200 metre regülatörlü at44' ü aşabilir, kesin konuşmaktan kaçınıyorum. Ancak 200 metre en az 60 joulle ve üzeri güç ister aksi takdirde 100-150 metreden sonra pellet çok ciddi miktarda hızını kaybettiği için balistik hesaplardan bahsetmemiz mümkün olmaz. Yani tüfeği mengeneyle sabitleyelim hiç kıpırdamayacak şekilde, ilk atışı yapalım ve pelletin düştüğü yeri işaretleyelim, ardından ikinci atışı yapalım ve pelletin düştü yeri işaretleyelim. Göreceğiz ki iki pelletin vuruş noktaları çok farklı olacaktır. Her atış ayrı yere gider. İllaki bazı atışlar yakın yerlere düşer ancak bu tesadüftür. Bunlar benim tecrübelerim. Herkesin görüşüne saygılıyım.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• @MarksManK1nq arkadaşım jsb beast At 44 şarjörüne sığırmı denemediğim için bilemiyorum. 200 mt lerde sadece ağırlığı ve jsb kalitesi itibarıyla uygun olur diye düşündüm. 200 mt gerçekten çok iyi bir mesafe özellikle grupman için. İsterseniz jsb beast, incemehmet solid, baracuda match birer kutu alıp en uygun olanı kendinizin seçmesi sizin için en iyi karar olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Üstadım at44 kullanan umarım dediğin pelletleri kullanan vardır. rabbite 50 tl gibi bi ücret verdim çöpe gitti desem yeridir o yüzden her birini alıp denemem bana maddi anlamda zarar verecektir. Diğer pellet teknik ölçülerini bulabilirsem uzunluk olarak yani şarjör ölçüleri ile karşılaştırıp alabilirim.

• 34 grainlik JSB pellet şarjöre sığmaz. Satıcılar da bunu vurgulayarak satıyor.

Please note: Since these Jumbo pellets are slightly longer than standard pellets, they will not fit properly in PCP rotary magazines.

Boyu 10,70 mm

• 34 grainlik JSB pellet şarjöre sığmaz. Satıcılar da bunu vurgulayarak satıyor.

Please note: Since these Jumbo pellets are slightly longer than standard pellets, they will not fit properly in PCP rotary magazines.

Boyu 10,70 mm

Merhaba.jsb 34 grainlik pellet kral jumbo ideksli şarjöre sığıyor.ben daha önce gamo g-magnum 1250 de kullanmıştım.fakat ağırlığı itibarı ile 18.13 grain pellete göre epey bir düşüş yaşıyor

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO