En Çok Zevk Alarak Kullandığım Havalı Silah

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kral pitbull 5.5 mm. Sadece biraz ağir onun haricinde tikir tikir calisiyor

• diana mod 54 kız gibi ☺ ama bir pcp sevemedik daha uygun fiyata bir bula bilsem keşke ikinci el satmayı düşünen arkadaşlara duyurulur 😩

• 1. nesil Webley Patriotum ve Gamo Hunter 1250 tüfeklerimin yerini doldurabilecek ne bir Pcp ne de bir yaylı henüz bulamadım. Benjamin NP XL 1100 bir nebze olarak yaklaşmış olsa da aynı olmadı : ) ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Benjamin NP XL 1100 5,5mm
    Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)
    nld303.png

• 1. nesil Webley Patriotum ve Gamo Hunter 1250 tüfeklerimin yerini doldurabilecek ne bir Pcp ne de bir yaylı henüz bulamadım. Benjamin NP XL 1100 bir nebze olarak yaklaşmış olsa da aynı olmadı : ) ...

Mesela Diana 460 denediniz mi.

Ben Hunter 1250 merak ediyorum yakınımda birinde olsa tecrübe etmek isterim.

• Mesela Diana 460 denediniz mi.

Ben Hunter 1250 merak ediyorum yakınımda birinde olsa tecrübe etmek isterim.

Maalesef Diana 460 denemedim ama Hunter 1250' den önceki tüfeğim Diana 350 Magnum' du.

Magnum 350 ile Hunter 1250' yi ne istikrar, ne güç, ne de kalite olarak karşılaştırmam. Kağıt üzerinde ikisi de Magnum sınıfı yaylılar ama Hunter 1250 açık ara önde ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Benjamin NP XL 1100 5,5mm
    Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)
    nld303.png