hw 97k 5.5 aldım dürbün pellet vs önerileriniz lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ozaman bu paletlere örnek verirmisin mesala crosman mach gamo mach bunlar kaç gr dır ve bu paletleri hw 77 97 diana 460 nekadar m/s de atar ben bu paletlerden daiama memnun kalmdım ama bu tüfeklerden olmadıgı için bunlarda değil mod 125 5.5 le kralmagnum 4.5 de tabi bu tüfeklerde ne atar :him:s ama ben 5.5 in agırlıklarını sordum ve bu deneme yapılıpda yazılan paletler hangisi hangi palet 220 vermiş mesala

• chair gun 2 programında hemen hemen hepsi var .gamo mach 13.9 gr miş 220 = 722 fps 97k için normal .diana aynı peletle daha yüksek hız verecektir tahminen 850 fps civarı .mesela tahminen diablo 21gr olursa hız hw de 600fps lerde kalır .bilginize

• Benim kendi fikrime göre , silaha güzel bir bakım yapıp dampa ile hafif bir dürbün takın.Sonrasında 50 metrede 5 atış 2.5cm içinde toplayabiliyorsanız 3.60 maccari kit ile denk gelirse 120 metreden şişe kırar.Gerisi yaylı için hayal :thumbdown:

Dostum tüfeğimle zaten 120 metrede şişe kırmakta zorlanmıyorum yani isabet ettirmesi biraz zor dürbünsüz atıyorum ama isabet edince zorlanmadan kırıyor modla 140,150 metrede kırar tahmin ediyorum.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40