hatsan H-1911 YENİ MODEL HAVALI TABANCA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pazartesi günü satışa çıkıyormuş fiyatı 350-400 arası birşey olacakmiş tam emin değilim.
    Full metal gövde

hatsan H-1911 YENİ MODEL HAVALI TABANCA

• Uzun süredir 1911arayışındayım bekledikçe bir şeyler çıkıyor

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Blowback co2 ler bir yerden sonra mekanizmanın sallanmaya başlaması,hava kaçırmasıyla meşhur.Arkasında hatsan servisi olmasıyla tercih edilebilir.

Ama o güzelim mat 1911'e koskoca HATSAN yazısı hoş durmamış.

Ve fiyat olarak eğer iki bilgi de doğruysa.Yurtiçi fiyatı pahalı.Yabancı bir forumda 90 dolara satılacağı belirtiliyor,galiba fuar için

• Hatsan H1911 Specifications:
    – Full size 1911 style CO2 pellet pistol
    – Up to 435 FPS with lead-free pellets
    – Realistic look and feel
    – All metal slide
    – Rifled steel barrel
    – Double-action trigger
    – 60 shots per standard 12-gram CO2 cartridge
    – External thumb safety
    – 12 pellets capacity (two, 6-shot rotary magazines)
    – Accommodates pellets up to 6.5mm in length

Ozellik yazıyor 6+6 pellet şarjörü varmış ve blowback özelliği yokmuş..

Dalsy 880

agt Havalı Hobiler agt

• Sonunda beklenen gelismeler yerli co2ler airsoftlar... Umarim fiyat ithal urunlerle yarismazda bizde alabiliriz.

• Üretim Yeri: Taiwan
    Garantör Firma: Hatsan Silah Sanayi

Anlamadım ben olayı şimdi bu yerli mi değil mi ?

• Parçaların imalati Taiwan montajı ve markaya ait baskılar Hatsan'a ait..

Yani vestelin telefonlarda yaptığı gibi uzakdoğudan ucuza getirtip üzerine kendi ismini yapıştırıp piyasaya sürüyor, ben bunu tamamen yerli üretim sanmıştım yanılmışım.

• Komple fason üretimde olabilir. Biraz orda biraz burda üretimin avantajı varsa ozaman burda toplanmış olabilir. Ama genelde fason üretimde ana firmalar fazla detay vermiyorlar üretim aşamaları hakkında.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Taiwan eli degmisse fena sayilmaz taiwan uretimi bu tarz co2 ler iyi oluyor genelde,hatsan logosunu gorunce birden gozlerim buyudu,sarjor ilgimi cekti yakindan incelemek isterdim sadece meraktan co2 ile arama sogukluk girdi uzun zamandir.

• Hiç co2 im olmadı,bendeki genel kanı iyisinin orta-uzun vadede sorunlarının bitmeyeceği yönünde,kullanıcılarından izlediklerime göre...
    Co2 ve Hatsan yanyana daha bir uzak durulası geldi

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Benim ilgi alanıma girmedi hiç ama arkadaşlarımda vardı. Dört arkadaşımda da hava kaçırma problemi mevcuttu. Üçü gamoydu ama diğeri ne marka bilmiyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Tabanca full metal değilmiş arkadaşlar çoğu yeri plastikmiş. Bence hatsan bu model de sınıfta kaldı, beni al diyecek bi yenilik yok, piyasada bu paraya daha iyilerivar.Özellikle o tetik gözüme çok çirkin geldi nedense,Ve o hatsan yazısı maşallah neredeyse tüm silahı kaplayacak.

• Markası neydi hatırlamıyorum 1911in replikası Taywan üretimi olanını bir yakınım uzun yıllardır problemsiz kullanıyor

• Blowbacksiz bir tabanca için fiyatı çok çok abartılı, 250-270tl arasinda olmalı ki satışı olsun 6ay sonra 270-300tl yaparsın ürünün değerini kademeli olarak yükseltirsin.. @HATSAN #Hatsan #H-1911
    Bu fiyatlarda bu ürün almaya deymez.. full metal ve blowbackli olmalı bu fiyat için.

agt Havalı Hobiler agt

• Pellet atan bir tabanca için blowback atışda dezavantaj olusturur , hız, isabet ve atim sayisinda düşüşe neden olur..
    Atışlar zevkli olabilir ona bir şey diyemem her kezin zevk anlayisi farklidir !

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL