Ankara-Samsun Mağaza

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Ankara veya Samsun dan Diana Mod 54 ,22mm satınalabileceğim güvenli bir mağaza tavsiyesi olan var mı. Bizzat ürünü görüp o şekilde satın almak istiyorum. Daha önce internet ten satın alıp, kargo ile gelen hw97 hasarlı çıktı, iade edene kadar çok uğraştım, tekrar böyle bir sorunla uğraşmak istemediğimden mağazada görerek satın almak istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. (konuyu yanlış yere açtığımı sonradan fark ettim, taşıyamadım)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Sebahattin ().

• avfoniye bakabilirsiniz.
    SATICI: www.avfoni.com Pirana Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. LTD. ŞTİ. Adres: GMK Bulvarı No:127 D-E Çankaya / Ankara Telefon: 0312 212 23 55

• Avdoğa ve aksu avda sıkıntı yaşamazsınız bulamazsanız onlarla irtibata geçip aklınıza yaparsa alabilirsiniz.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)