2018 Pars Timi ilk buluşma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2018 Pars Timi ilk buluşma

iyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Hercules 6.35" QE

• evde patlamak üzere olan şıra şişelerini biz patlattık ;

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Hercules 6.35" QE

• neşeniz daim olsun bir şey sormak istiyorum bu videolarınızın başındaki tabiri caizse introyu nereden ve nasıl yapıyorsunuz söyleyebilir misiniz?

• neşeniz daim olsun bir şey sormak istiyorum bu videolarınızın başındaki tabiri caizse introyu nereden ve nasıl yapıyorsunuz söyleyebilir misiniz?

Merhaba
    CyberLink PowerDirector programını kullanıyorum , biraz photoshop.. geri kalan herşey için youtube eğitim videoları ve biraz ingilizce

Hatsan Hercules 6.35" QE

• hareketli hedef atışı.. yani el ile fırlatılan pet şişe :)

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Harici İçerik www.youtube.com

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Nerede yapıyorsunuz atışları acaba sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

• Nerede yapıyorsunuz atışları acaba sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

Merhaba değişik yerlere gidiyoruz keşif amaçlı, videoda ki yer Çubuk Şabanözü yolu üzerinde, biraz uzak ama atış için uygun

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Merhaba değişik yerlere gidiyoruz keşif amaçlı, videoda ki yer Çubuk Şabanözü yolu üzerinde, biraz uzak ama atış için uygun

teşekkürler.