Sitemiz Yenilendi ( Sorularınız)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Görsel olarak daha güzel olmuş eski siteye alışmıştık bunada alışacaz .

Hatsan Nova Compact Lw Qe 5.5 Optima 3-9x44e
    Daisy Powerline 008 Havalı Tabanca

Söz ola kese savaşı
    Söz ola kestire başı
    Söz ola ağulu aşı
    Yağ ile bal eyleye bir söz

• benim mesajım kaç âdet oldu

Mesaj sayınız 27 olarak kullanıcı sayfanızda görünmektedir. Bu sınırlamalar hoşgeldin ben bir ilan açayımın önüne geçmek için, üyelerin ciddiyetle bu hobiye ve forumda paylaşımda bulunmaları ve forumun kalitesi için alınmış önlemlerdir.

agt Havalı Hobiler agt

• güzel olmuş fakat 50 degilde 25 olsaydı keşke buz yine yazardık guruba soracak şeymi bitiyor

• Yöneticileri olmayan bir forum olarak gayet iyiyiz. Arada kaçaklar var, mesaj sayısını doldurmaya çalışan anlamsız yığınlar. Onları kenara bırakırsak hır gür yok.

• super olmus

güzel olmuş fakat 50 degilde 25 olsaydı keşke buz yine yazardık guruba soracak şeymi bitiyor

Yöneticileri olmayan bir forum olarak gayet iyiyiz. Arada kaçaklar var, mesaj sayısını doldurmaya çalışan anlamsız yığınlar. Onları kenara bırakırsak hır gür yok.

Salçadan mesaj yazanlardan mesaj hakkı yerine silahalimsatim sitesi gibi 20tl süresiz ilan hakkı daha faydalı olurdu sitenin giderlerinide öderdi... alınamayan lisansta alınırdı.

agt Havalı Hobiler agt