Sitemiz Yenilendi ( Sorularınız)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı Olsun, Yenilik iyidir.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• @Mahmut Sami

Üstadım, ''tüm forumu okundu olarak işaretle'' tikinin yanında bu ibare yazmıyor. tıklayınca da ben bir değişiklik görmedim. sayfanın yenilenip okunmamış ve yeni mesajların kaybolması gerekmiyor mu?

Uzunluktan dolayı ise ''okundu say'' gibi kısa bir açıklama bulunabilir.

Bilginize.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Official Post

Tıklayınca en üst bulunan okunmamış mesajlar kısmı gidiyor. farketmedinmi?

ki forum en son yazılan mesajları bu sahede rahat takip edebil diye böyle bir sistem yapıldı..

Egitim

Egitim

• Evet mesajımı yazdıktan 10 dakika kadar geçince siteye tekrar girdiğimde düzeldi. Bende düzelttiğinizi düşünüp tekrar düzelmiş olduğunu yazmadım.

tıklayınca en üstte okunmamış mesajlar gitmeyince yazma ihtiyacı duydum.

ama artık gidiyor teşekkürler.

• yenilik her zaman heyacan katar ve canlılık getirir. hayırlı olsun camiamıza. sorunlar olabilir. ama öncelikle bir süre forumda sörf yapmak gerek.

diana mod 48/52- 177

• Official Post

Evet mesajımı yazdıktan 10 dakika kadar geçince siteye tekrar girdiğimde düzeldi. Bende düzelttiğinizi düşünüp tekrar düzelmiş olduğunu yazmadım.

tıklayınca en üstte okunmamış mesajlar gitmeyince yazma ihtiyacı duydum.

ama artık gidiyor teşekkürler.

F5 Yapınca gidiyor :) yada ana sayfa basınca sorun yok yani.)

• Official Post

yenilik her zaman heyacan katar ve canlılık getirir. hayırlı olsun camiamıza. sorunlar olabilir. ama öncelikle bir süre forumda sörf yapmak gerek.

Teşekkürler daha tam oturmadı devam ediyor işlemler

sunucu üzerinde yük %80 azaldı diyebiliriz Lütfen özel mesajlarınızı önemli olanları bilgisayarınıza indirin.

• @Mahmut Sami

Resimleri albüme koyduktan sonra konu içine albümü eklemeyi anlatan bir konu açıldı mı?

• elinize kolunuza sağlık forum camiasına hayırlı uğurlu olsun. bildirimler biraz daha incelip (inceltilmeden 10 tane olursa çok yer kaplar diye) 10 a çıksa çok iyi olurdu, herşey çok büyük geldi bi anda gözüme sanırım mobil için tasarlanmış.

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Konuya albüm olarak resim eklendiğinde resim üzerine tıkladığımızda büyültme modundayken moddan çıkmadan diğer resimleri görebilmek mümkünse çok iyi olur aksi takdirde diğer resimler için geri yapılıyor yüklenme zaman alıyor.

• Official Post

@Mahmut Sami

Resimleri albüme koyduktan sonra konu içine albümü eklemeyi anlatan bir konu açıldı mı?

Bunla Alakalı Video Anlatım yapılacak

Konuya albüm olarak resim eklendiğinde resim üzerine tıkladığımızda büyültme modundayken moddan çıkmadan diğer resimleri görebilmek mümkünse çok iyi olur aksi takdirde diğer resimler için geri yapılıyor yüklenme zaman alıyor.

Zaten öğle oluyor ama siz sayfa açar açmaz tıklarsan direk galeri atar size resim boyuıtları büyük çünkü

elinize kolunuza sağlık forum camiasına hayırlı uğurlu olsun. bildirimler biraz daha incelip (inceltilmeden 10 tane olursa çok yer kaplar diye) 10 a çıksa çok iyi olurdu, herşey çok büyük geldi bi anda gözüme sanırım mobil için tasarlanmış.

Sittemiz 1024x768 ve 1920x1080 olarak tasarlandı lütfen ekran boyutunu bu ölçülerden kullanız sitemiz %95 mobil giriyor ve sitemiz %79 60 ve yaş üstü olarak düşürseniz gayet yeterli oldu tabi herkes mutlu etmek kolay değil.