Galeri Kullanma Rehberi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sanırım Galeriye resim yükleme sorunu hala düzeltilemedi. Aşağıdaki uyarıyı alıyorum:

Hata Mesajı

Bu yazılım test versiyonudur. Çalışma süresi sonu: 1 Nis 2018, 15:00. Bu yazılımı süre kısıtlaması olmadan kullanmak için lisans satına almalı, ya da yazılımı ve içeriğini hemen silmelisiniz.

Bu durumda resim yükleyemediğim için dış kaynaklı resim linki vermem, Forum Yöneticileri açısından sıkıntı yaratır mı?

• İzzet ağabey, konular ile ilgilenecek kimse yok forumda, öyle ki 50 mesaj kotasını doldurmak için her başlığa saçma sapan cevaplar verenlerle doldu.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• İzzet ağabey, konular ile ilgilenecek kimse yok forumda, öyle ki 50 mesaj kotasını doldurmak için her başlığa saçma sapan cevaplar verenlerle doldu.

Çok kötü bir durum bu... Herhangi bir konu veya bilgi paylaşmak istesek, hem resim linki veremiyoruz, hem de Galeri'ye yükleme yapamıyoruz. Satış yapmak isteyen arkadaşlar yine aynı şekilde resim yükleme imkanına sahip değil.

Maalesef Forum kendi kendini öldürüyor. Yazık, bunca yıllardır kullandığımız ve Sn. Mustafa Serdar'ın kurmuş olduğu forumun bu duruma düşmesine gerçekten çok üzüldüm.

• şimdi satış ilanı acacam da galerı acılmıyo nasıl resım yuklıcam

• malesef resim galerisi açılmıyor bende ilan verdim fakat resim yok

Bu konu ile ilgili kimsede bilgi vermiyor

Yâni issiz bir adadayız

Buranın sakinleri terk-i diyar etmiş

Vesselâm

• Merhaba AA S-410 tüfeğimi set olarak satmak istiyorum. Bir türlü ilan paylaşımını bulamadım. Yaklasik bir saattir arıyorum yok bulamadım. Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum. Telim 0536 3777220

Tüfek duruyormu

• malesef resim galerisi açılmıyor bende ilan verdim fakat resim yok

Bu konu ile ilgili kimsede bilgi vermiyor

Yâni issiz bir adadayız

Buranın sakinleri terk-i diyar etmiş

Vesselâm

Resimleri WhatsApp ile göndermekten başka çare görünmüyor?