Hatsan AT44 207 metre boş kovan denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Jsb ile ince Mehmet'i karşılaştıralım dedik,inceyi zorlamadan sadece iki atışi koydum.Atislar 3x yaklaştırma da ve kalkan tozdan görüldüğü gibi rüzgarla yapıldı,iyi seyirler..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hocam videolarızı severek izliyorum gerçekten çok keyifli. Forumda çok kendimi göstermiyorum ama diyebilirim ki sürekli forumdayım paylaşımları takip ediyorum ve yine şunu diyebilirim ki sizin grupmanlarınız olsun uzun mesafe atışlarınız olsun çok iyi. Tebrikler :thumbup:

• Hocam videolarızı severek izliyorum gerçekten çok keyifli. Forumda çok kendimi göstermiyorum ama diyebilirim ki sürekli forumdayım paylaşımları takip ediyorum ve yine şunu diyebilirim ki sizin grupmanlarınız olsun uzun mesafe atışlarınız olsun çok iyi. Tebrikler :thumbup:

Teşekkürler,bende bazen boşver diyorum sonra atıyorum hadi çekeyim de birilerine faydası olur hemde paylaşım olsun diye yayinliyorum..

Çok güzel atışlar. Eminim çok keyifli atmışlardır gaza geldim ilk iznim de bende deniyecegim. :)

Asiri keyifli,ben 300-400 metreden tenekeye de denedim ama 200 m.den küçük hedef çok daha zevkli,tabi bu benim düşüncem..

Gayet güzel

Teşekkürler, saygılar..

• Abi helal olsun ellerine sağlık herzamanki gibi keyifle izledim. Bu sefer boş fişekler zorlamış seni. Sayende tüfeklerin kabiliyetlerini görüyoruz. Yalnız kendi adıma 3x ile boş fişeği görebilirmiyim o muallakta bende. Ben nedense hep yüksek zoomda kullanma isteği görüyorum kendimde.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Abi helal olsun ellerine sağlık herzamanki gibi keyifle izledim. Bu sefer boş fişekler zorlamış seni. Sayende tüfeklerin kabiliyetlerini görüyoruz. Yalnız kendi adıma 3x ile boş fişeği görebilirmiyim o muallakta bende. Ben nedense hep yüksek zoomda kullanma isteği görüyorum kendimde.

Teşekkürler kardeşim zaten 3x te hedef nerdeyse hiç gözükmüyor dürbünü ayarlamak yerine bu şekilde denemek istedim,yüksek zoom da çok daha guzel atışlar mümkün, mildotlarda yetmeyince düz çizgiden tahmini atışlar oldu ama isabeti çok güzel...

• Hocam şey soracam yanlış hatırlamıyorsam sizin at44 regülatörlüydü ve merak ettiğim sizin at44 18.13 grain jsb pelleti kaç fps ile atıyor? sizce bir 18.13 jsb pellet 900 fps ile ayarlanacak şekilde atılırsa bu grupman ve güç bazında ne anlama gelir? bir at44 long lw ile en isabetli atışlar hangi pellet ve hangi fps ile atılmalı acıklayabilir misiniz? ayrıca en fazla kaç metre mesafede şişe kırar ve en fazla kaç metre mesafeye isabetli atışlar yapılır? yani gözümde sizin tecrübeleriniz çok önemli bu soruları kendi yorumlarınızla acıklar mısınız?

• Hocam şey soracam yanlış hatırlamıyorsam sizin at44 regülatörlüydü ve merak ettiğim sizin at44 18.13 grain jsb pelleti kaç fps ile atıyor? sizce bir 18.13 jsb pellet 900 fps ile ayarlanacak şekilde atılırsa bu grupman ve güç bazında ne anlama gelir? bir at44 long lw ile en isabetli atışlar hangi pellet ve hangi fps ile atılmalı acıklayabilir misiniz? ayrıca en fazla kaç metre mesafede şişe kırar ve en fazla kaç metre mesafeye isabetli atışlar yapılır? yani gözümde sizin tecrübeleriniz çok önemli bu soruları kendi yorumlarınızla acıklar mısınız?

Merhabalar,benim AT44 regülatörlu ve 885 FPS ye ayarlı ve isabet olarak en ideal hızlar benim tüfek için bu hız civarı.Pelletler 18 gr Jsb, eskiden crosman hollow point ve crosman ultra Magnum kullaniyordum oda çok iyiydi fakat yeni serilerin isabeti bozulup fiyat Jsb yi geçince bıraktım,h&n baracuda 21 graini çok güzel ve uyumludur. Havalı da 100-120 metreyi geçince bence sildahda değişmeli güçlü tüfek olmalı ama ozamanda hava solid sıkıntısı başlıyor.Bu silah ve regülatörlu halde 900 FPS ile 200 metreden çok rahat şişeyi kirarsiniz.Maksimum isabetli mesafe derken isabet kişiye göre değişir ben küçük hedefleri seviyorum 200 metrede 2,5 lt lik şişeyi her atışta vurmak yerine pinpon topunu 5 te 1 vursam beni çok daha mutlu ediyor..Sorunuz olursa bildiğim kadar cevap vermeye çalışırım...

• Arif abi benim cricket 860 fps e jsb 18,13 grain ile ayarlı ve bu ayarda oldukça istikrarlı atışlar yapıyor. Hızı arttırsam atış sayısı azalacak ve hız kaynaklı sapmalar artacak diye düşünüyorum o yüzden ellemiyorum.H&N 21 gr baracuda match ile o kadar pahalı olmasına rağmen ve 2 farklı parti ürün ile grupman denedim. Rezalet grupmanlar yaptı, 43 mt de bir avuç içi kadar grupman yaptı hemen bıraktım o saçmaları.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Tebrikler, cidden zevkli atışlar. Bu kalibrede bu isabet çok güzel

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

It was called Schindler's List

• Arif abi benim cricket 860 fps e jsb 18,13 grain ile ayarlı ve bu ayarda oldukça istikrarlı atışlar yapıyor. Hızı arttırsam atış sayısı azalacak ve hız kaynaklı sapmalar artacak diye düşünüyorum o yüzden ellemiyorum.H&N 21 gr baracuda match ile o kadar pahalı olmasına rağmen ve 2 farklı parti ürün ile grupman denedim. Rezalet grupmanlar yaptı, 43 mt de bir avuç içi kadar grupman yaptı hemen bıraktım o saçmaları.

İsabet iyiyse kurcalama bence de,ben AT44 u ayarlayana kadar kaç kutu Jsb,scuba tüp ve zaman harcadım sonuç güzel olunca iyide, criket zaten çok kurcalanacak tüfek değil o hız ideal 900 lerden sonra genelde isabet bozulmaya başlıyor, atış sayısında düşecek...H&N genelde uyumludur karışık hız belki etkili olmuştur,zaten Jsb iyiyse gerekte yok.jsb monster denedinmi..

• Arif abi Jsb monster ağır saçma ararken çok araştırdım. You tube da grupman incelemelerini görünce hiç girmedim ona çok dağanıktı grupmanlar. Yanlız youtube da biri var django airgun galiba niki. Cevaplarda isim vermemiş jsb ve ağırlık yazmış ama monsterin ağırlığı yazdığı rakam. Bu arkadaşın uzum mesafede muhteşem isabetli atışları var.

Sen hiç crickette jsb monster denedin mi abi?

Deneydiysen nasıl ona göre bidahaki siparişte alayım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Arif abi Jsb monster ağır saçma ararken çok araştırdım. You tube da grupman incelemelerini görünce hiç girmedim ona çok dağanıktı grupmanlar. Yanlız youtube da biri var django airgun galiba niki. Cevaplarda isim vermemiş jsb ve ağırlık yazmış ama monsterin ağırlığı yazdığı rakam. Bu arkadaşın uzum mesafede muhteşem isabetli atışları var.

Sen hiç crickette jsb monster denedin mi abi?

Deneydiysen nasıl ona göre bidahaki siparişte alayım.

Bende denemedim ben 16 Gr bile kullanmadım crikette ??

• Ozaman jsb 18,13 graine devam.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt