BT 65 TÜP HAVA KAYBI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Sevgili hobidaşlar

Bt 65 marka tüfegimin hava tüpünden hava kaçırıyor aldığım zaman içinden çıkan contalardan hangisini kulanmam gerekiyor yada bu benim yapabileceğim bir işlem mi resim gönderiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ilker06 ().

• Tüpün valfini söktünüz mü hiç? Eğer söktüyseniz iyi sıkamadınız yada sıkarken o-ringin ısırılmasına neden oldunuz. Bu sorunun düzeltilmesi için valfi sökmek durumundasınız. İşin en kestirme yolu valfi sökerek hidrolik conta yada yüksek basınç sızdırmazı kullanmak, eğer bunları tedarik edemezseniz valfi sökün, deforme olmamışsa o-ringin altına bir kaç kar teflon sarın sonra valfi iyice sıkın.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Merhaba tüpün Valfini hiç sökmedim Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim elimde iki poşet içinde conta var iki siyah büyük conta ama fark ettim biri birinden küçük acaba hangisini kullanmam lazım

• Official Post

Tüpü boşaltıp dikkatlice vali sökün gelen oringlerin en büyük olan iki tanesi sizin sorunu çözer takarken dişlere dikkat edin oringleri kesmesin tüpün boş doğumdan mutlaka emin olun

• Takacagınız yeni oringi silikon gres bulamadınızsa önemlı değil vazelin ile yağlayıp öyle takın ıssırma riski en aza iner

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Arkadaşların dediklerine aynen katılıyorum. Yalnız yerinizde olsam bu işleri garanti kapsamında hatsana yaptırmayı tercih ederdim. Zira valfi sökmek için tüpü ayarlı pense veya mengenede tutmanız gerekmektedir. Tüpe zarar verme yada en iyi ihtimalle çizmeniz kuvvetle muhtemeldir. Bundan dolayı gönderin hatsana yapsın. Benim tüp, kendim söküp taktığım için çizikler içerisinde.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Official Post

Merhaba Sevgili hobidaşlar

Bt 65 marka tüfegimin hava tüpünden hava kaçırıyor aldığım zaman içinden çıkan contalardan hangisini kulanmam gerekiyor yada bu benim yapabileceğim bir işlem mi resim gönderiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Screenshot_20180222-234912.png

resimleri ek dosya yüklemek yasak

Konu açarken ve konuların üstünde kırmızı yazı ilede belirttik.

lütfen galeri kullanın bilmiyorsanız Galeri Kullanma Rehberi rehberimiz kullanın.

• Çok Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için büyük olan siyah o rengi takıyorum tüpü boşaltıyorum çok sağ ol

Arkadaşlar dediğiniz şekilde mengene yardımıyla yaptım test ettim taşşş gibi ? değerli bilgileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim