Avuç içi taşlama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir inşaatçı gözünden bakacak olursam bosch ve makita bu tarz aletlerde genel anlamdauzun ömürlü ve servis vs iyi olduğundan tanıdığım inşaat elektrik ve makina ekipleri daha cok tercih ediyor..

• Bosh evet genel tercih makita iyi ama bosh kadar yaygın değil. Bunlar benim için fazla lüx olur.

Teşekkür ederim.

Az önce black decker siparişini verdim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bosh evet genel tercih makita iyi ama bosh kadar yaygın değil. Bunlar benim için fazla lüx olur.

Teşekkür ederim.

Az önce black decker siparişini verdim.

hayırlı olsun iyi gunlerde kullanın dıkkatli olun aman deyim...

• Teşekkür ederim fikirleriniz için,araç gereç malzemeleri toplayınca özelden yazar fikir danışırım. Hatta konu açar ordan paylaşarak foruma da kaynak oluştururuz.

Peki kısa bişey sorayım ben bunu kat kat yapmak istesem lamine tarzında bunları birbirine nasıl yapıştırırım?

Tabi ki güzel olur bir konu altında toplamak. Benim de BT65 ve Recluse .357 tüfeklerim için custom dipçik çalışmalarım olacak.

En kesin yol epoxy kullanmak. Epoxy reçineyi bir fırça ile üzerlerine sürerek birbiri üzerine plastik cırtlarla düz duracak şekilde dengeli sıkın ve en azından 1 gün sıcak bir ortamda bırakın, etrafı temiz tutmak için streç film kullanabilirsiniz sarmak için, epoxy yapışmayacaktır bu filme. Kuruduktan sonra istediğiniz şekli vererek zımparaya başlayabilirsiniz. Epoxy hem yapıştırır hem de içine nem almasını önler.

Piyasada epoxy hazır kitler hep 3kg gibi büyük ambalajlarda, eğer 1 kg lik bulamazsanız ben size 500 ml (400ml reçine 100ml sertleştirici 4/1 oranında karışma oranı) gönderebilirim ücretsiz, tekne yaptığım için ton bazında alıyorum boşa fazladan para vermeyin.

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

It was called Schindler's List

• Teşekürler toparlayalım malzemeleri inşallah hallederiz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• hayırlı olsun iyi gunlerde kullanın dıkkatli olun aman deyim...

Teşekkür ederim, sağolun.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Agac ucu,testeresi kullanmamani öneririz genel düşünce böyle çünkü yüksek devirde olduğu için marangozlar dan bile kendini sakatlayan tanıdıklarım var,dikkatli olmakta fayda var..

• Arkadaşalar konu başındaki 1. Linkteki black decker ürünü dün öğleden sonra sipariş geçmiştim. Bugün öğlen sipariş geldi oldukça güzel gözüküyor boşta çalıştırdım bir sorun gözükmüyor. Fikir beyan eden arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Hem galeriyi kullanmayı öğrenmek adına hemde konuda geçen taşlamanın gözükmesi için resimleri eklemeyi denedim inşallah başarmısızdır.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Official Post

Hem galeriyi kullanmayı öğrenmek adına hemde konuda geçen taşlamanın gözükmesi için resimleri eklemeyi denedim inşallah başarmısızdır.

tebrikler çok başarılısınız ama 1 kere eklemeniz yeterli kod :)

diğer kod sildim terktrar olmuş.

• Bende anlamadım Mahmut bey neden 2 tane oldu anlayamadım.

Teşekkür ederim ederim düzeltme için.

Alışıcaz inşallah.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• hayırlı olsun bir kaç gün önce a101 de görmüştüm. biraz kurcaladım makineyi güzel görünüyor.

diana mod 48/52- 177

• Teşekkür ederim.

A101 dekine baktım güzel o G650 serisi 650w onu alacaktım akseste taksit yok o yüzden almadım 95 Tl idi. Bu daha güçlü ve taksit imkanı olunca bende bunu aldım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Güle güle kullanın, yoğun kullanılmayacaksa çok fazla para vermeye gerek yok Black&Decker F/P açısından güzel üründür.

Benim deneyimlediğim el aletlerinde Makita çok iyidir, 30 yıllık makita matkapımız var. Yoğun kullanılmasına rağmen hala faal durumda.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Teşekkür ederim, bendekinin yoğun kullanılmayacağı % 99.9 dur. Makitayı herkes iyi diyor mutlaka öyledir ama benim ihtiyacımın çok çok fazlası. Ben sanayideki dükkanlarda, fabrikalara gelen taşeronlarda, kendi çalıştığım fabrikalarda hep Bosch görüyorum.

Makita, boshch ve Dewalt fiyat olarakta çok yüksek ürünler.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Dremelim dün geldi.1-2 cm kalınlığındaki tahtayı delmek için kullandım.Alet aşırı derecede ısınıyor hemen.Motorundan mı ısınıyor diye kontrol ettim sorun motordan kaynaklı değil,alet küçük olduğundan ısıyı yayamıyor ne yazıkki.Fazla bir şey beklememek gerek

• Hayırlısı olsun, çabuk ısınması endüvi sargılarındaki verniğin zamanla deforme olmasına neden olacaktır. Kısa süreli çalıştırıp dinlendirme ile ufak tefek işlerde size çok sorun çıkartmaz herhalde.

Siz sipariş verdim dedikten sonra o ürünleri biraz inceledim kimisinde spiral uzatma aksesuarları var. Sadece böyle bir aksesuar alınarak matkap ile de kullanılabilir aslında. Belki yüksek devirli olmayabilir ama ufak işlerde sorun olmaz gibi geldi gözüme.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Aklıma bu spiral işi gelmemişti çok teşekkür ederim abicim.İçinden çıktı dediğiniz spiralden biraz onunla denemeli,daha iyi yayabilir ısıyı

• Sağolasın spiral ucundaki mandren daha ufak olduğu için manevranda daha kolay olur gibi gözüküyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt