Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hoşgeldiniz

Hoş bulduk.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Herkese merhaba.

Konya'dan saygılar sevgiler..

Gökay Rıdvan Uysal

Aramıza hoş geldin Gökay

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Diyarbakır' dan Arif arkadaşlar hepinize merhaba. Foruma yeni katıldım 1 yıl sonra tekrar Antalya da olacağım. Geçici olarak Diyarbakır'dayım.

KRAL CUSTOM AUTOMATİC 22CAL.

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

STOEGER STR-9SC SUB COMPACT

• Herkese merhaba Tekirdağ Kapaklı da yaşıyorum ve bu spora ilgi duyuyorum, ufakta olsa bir Eser es-55 5.5 mm tüfeğim var henüz. Pipo ile dağ bayır gezip atış yapmak hoşuma gidiyor. Yaylı ve pistonlu modellere merakım var pcp tüfekler sanki ruhu kaçırıyor gibi geliyor bana. İyi forumlar.

• Herkese merhaba,

Eskişehir'de yaşıyorum, genel olarak silah, bıçak gibi şeylere ilgim vardir. Ateşli silahlar belli bir bütçe ve imkan istediği için havalı tüfekler daha çok ilgimi çekiyor. Havalı tüfekler özellikle pcp tarzı tüfekler ile ilgili bulabildiğim her platformda araştırma yapıyorum, burada da tecrübe ve bilgiye dayalı çok fazla paylaşım buldum. Bütçe ve imkanlar dahilinde şu an bt65 serisini beğeniyorum. Edindiğim bilgiler için paylaşım yapan tüm üyelere teşekkür ederim.

• Öncelikle Merhabalar,

Foruma yeni üye oldum daha doğrusu yeni keşfettim :)

21 yaşındayım Mersin’de yaşıyorum , yaklaşık 8 yaşından beri havalı tüfeklerle uğraşıyorum üniversite eğitimi nedeniyle ara verdiğim hobiye pandemi sürecini fırsat bilip yeni bir setle tekrar başladım ;) forumdaki arkadaşların ve abilerimin optik tavsiyelerine açığım :)2251109F-BEC2-4DA8-BAF5-098A73EFCF78_autoscaled.jpg

DD1039B5-E394-473F-BFD3-28083AE8AAFE_autoscaled.jpg2251109F-BEC2-4DA8-BAF5-098A73EFCF78_autoscaled.jpg

• Herkese merhaba arkadaşlar adım BAHADIR yas 39 İstanbulda yasıyorum Yüksekte çalişma uzmaniyim yaklasık 25 yildir havali tufekle tanışmışlıgım vardır bundan yaklasık 10 yıl oncesınde tam ısmını hatırlayamadım ama Kemal abi yada Ali abı olabılır tanişmısdık onun tavsıyelerıyle sporcu atıcı lısansı cıkarmısdım bole bır sıtesı vardı ve Air Arms S410 kullanıyordu ve modifiye edıyordu onları takıp edıyordum sonra hatsan 125 sniper vortex 5,5 aldim kendı çapimda atıslar yapıyordum yurtdısı işlerım oldugundan bu sporu tufegımı arkadasıma verip bırakmısdım sımdı tekrardan baslamak ıstıyorum İstanbulda bu hobiyle ugrasan arkadaslarla tanısıp onların tecrube lerine edınerek tüfek almak istiyorum kafamda suan
    1 cisi Hatsan Hercules Qe serısınden 1 tanesi
    2 ci ise Huglu Effecto PX5 Competition

3 cü Kral Puncher Nemesis W

Yada tecrubelı arkadasların tavsıye etdıgı bir model

Istanbulda bu sporla ugrasan arkadaslar benle irtibata gece bılırse cok sevınırım herkese saygılar sevgıler ıyı forumlar dılerım..

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Official Post

Herkese merhaba arkadaşlar adım BAHADIR yas 39 İstanbulda yasıyorum Yüksekte çalişma uzmaniyim yaklasık 25 yildir havali tufekle tanışmışlıgım vardır bundan yaklasık 10 yıl oncesınde tam ısmını hatırlayamadım ama Kemal abi yada Ali abı olabılır tanişmısdık onun tavsıyelerıyle sporcu atıcı lısansı cıkarmısdım bole bır sıtesı vardı ve Air Arms S410 kullanıyordu ve modifiye edıyordu onları takıp edıyordum sonra hatsan 125 sniper vortex 5,5 aldim kendı çapimda atıslar yapıyordum yurtdısı işlerım oldugundan bu sporu tufegımı arkadasıma verip bırakmısdım sımdı tekrardan baslamak ıstıyorum İstanbulda bu hobiyle ugrasan arkadaslarla tanısıp onların tecrube lerine edınerek tüfek almak istiyorum kafamda suan
    1 cisi Hatsan Hercules Qe serısınden 1 tanesi
    2 ci ise Huglu Effecto PX5 Competition

3 cü Kral Puncher Nemesis W

Yada tecrubelı arkadasların tavsıye etdıgı bir model

Istanbulda bu sporla ugrasan arkadaslar benle irtibata gece bılırse cok sevınırım herkese saygılar sevgıler ıyı forumlar dılerım..

Hoşgeldiniz

İstanbul gurupları çok aktiftir. Kolaylıkla kendinize atış arkadaşları bulacaksınız.

Aklınızdaki silahlar birbirinden tamamen farklı üç silah... Bana sorarsanız keskinlikle efekto

• Hoşgeldiniz

İstanbul gurupları çok aktiftir. Kolaylıkla kendinize atış arkadaşları bulacaksınız.

Aklınızdaki silahlar birbirinden tamamen farklı üç silah... Bana sorarsanız keskinlikle efekto

cok tesekkurler sız tecrubelı arkadasların tavsıylerı onemlı

ıstanbul gruplarınadan msz beklıyorum ınsallah okuyupta donus yapan olur

Cobra

• Hoş geldiniz ben tecrübeli değilim uzun zaman bekledim kırmalılarla devam ettim flash, bsa , gamo coyote derken kuzey k600 sipariş verdim bayii arayıp ürünün stoğunu sordum sipariş verdim bekledim bekledim gelen giden yok tekrar aradım güya stokta olanı benden önce başkası almış bana fabrikadan gelecekmiş çektim iptali sonra yine bir sitede effecto px5 pro lamine mavi yi gördüm Ankarada av bayii m var direk oraya gittim görmeden ve tereddütsüz bir şekilde siparişimi verdim ilk psp m ama malzeme ve estetik kalitesinden anlarım on numara fakat diğer yerli firmalarımız da güzel ürünler çıkarıyor ürün çeşitliliği biraz karizmayı çizmiyor değil ama servis konusunda hatsan la işim oldu sorun olmuyor birebir yardımcı oluyorlar kral ın daha iyi olduğu söyleniyor kuzey de denemeye değer ben beğeniyorum ekonomik düşünürseniz. Birde avrupaların kalitesine zaten diyecek yok ikinci elden güzel bir makina alabilirsiniz tekrar hoş geldiniz

• Hoş geldiniz ben tecrübeli değilim uzun zaman bekledim kırmalılarla devam ettim flash, bsa , gamo coyote derken kuzey k600 sipariş verdim bayii arayıp ürünün stoğunu sordum sipariş verdim bekledim bekledim gelen giden yok tekrar aradım güya stokta olanı benden önce başkası almış bana fabrikadan gelecekmiş çektim iptali sonra yine bir sitede effecto px5 pro lamine mavi yi gördüm Ankarada av bayii m var direk oraya gittim görmeden ve tereddütsüz bir şekilde siparişimi verdim ilk psp m ama malzeme ve estetik kalitesinden anlarım on numara fakat diğer yerli firmalarımız da güzel ürünler çıkarıyor ürün çeşitliliği biraz karizmayı çizmiyor değil ama servis konusunda hatsan la işim oldu sorun olmuyor birebir yardımcı oluyorlar kral ın daha iyi olduğu söyleniyor kuzey de denemeye değer ben beğeniyorum ekonomik düşünürseniz. Birde avrupaların kalitesine zaten diyecek yok ikinci elden güzel bir makina alabilirsiniz tekrar hoş geldiniz

cok tesekkurler hos buldum bende hep pistonlu kırmalı kullandım hatsan 125 snıper wortex den sonra artık pcp gecmek ısdıyorum

Cobra

• Merhaba arkadaşlar,

ismim Gurur istanbul'da yaşıyorum. Ben de hobiye yeni başladım, foruma yeni katıldım.

Sevgiler saygılar.

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Merhaba arkadaşlar,

ismim Gurur istanbul'da yaşıyorum. Ben de hobiye yeni başladım, foruma yeni katıldım.

Sevgiler saygılar.

merhaba Gurur sende hos geldın bende yenı katıldım ıstanbulda bu hobıyle ugrasan arkadasları bulursak guzel olcak ınsallah

Cobra

• Merhaba arkadaşlar adım Buğra İzmir’de yaşıyorum yerli bir pellet firmasının üretim sorumlusuyum amacım reklam yapmak değil hem yaptığım iş hakkında kullanıcının isteklerini yakından takip etmek hem de bu eğlenceli hobide kendime yer bulmak şuan forumda tüfek araştırması yapıyorum umarım yakın zamanda sizler kadar tecrübeli olurum herkese hayırlı forumlar

• Kullanicilarin olduğu yerde üreticilerin de bulunması güzel. Dileriz önümüzdeki dönemde kullanıcı yorumlarını da katarak zaten piyasada yerini almış güzel ve yerli ürünlerin daha geniş ve daha da uygun fiyatlara satıldığını görürüz. Hoşgeldiniz

Hatsan Nova Star Long 5.5

Turkbull 5.5

Hawke 8-32x56

Discovery 8-32x56

Barska G-2 6-24x50

:);c;

• Merhaba arkadaşlar adım Buğra İzmir’de yaşıyorum yerli bir pellet firmasının üretim sorumlusuyum amacım reklam yapmak değil hem yaptığım iş hakkında kullanıcının isteklerini yakından takip etmek hem de bu eğlenceli hobide kendime yer bulmak şuan forumda tüfek araştırması yapıyorum umarım yakın zamanda sizler kadar tecrübeli olurum herkese hayırlı forumlar

Hos geldın Bugra kullanıcı ların palet sorunlarını ısteklerını dınlıyıp onların ıstedıgı tarzda urun yapmak cok guzel olur

Cobra

• Official Post

Merhaba arkadaşlar adım Buğra İzmir’de yaşıyorum yerli bir pellet firmasının üretim sorumlusuyum amacım reklam yapmak değil hem yaptığım iş hakkında kullanıcının isteklerini yakından takip etmek hem de bu eğlenceli hobide kendime yer bulmak şuan forumda tüfek araştırması yapıyorum umarım yakın zamanda sizler kadar tecrübeli olurum herkese hayırlı forumlar

hoşgeldiniz üretim sorumlusu olduğunuz için forumda konu açmanız adına sizi VİP üye yapıyorum.