Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese merhaba adım oğuzhan, yaşım 24 balıkesirliyim aranıza yeni katıldım. seviyeli bir site olduğunu fark ettiğim için uye olup sizlerle olmak istedim.iyi günler dilerim

• Merhaba Salih coş 32 yaşındayım İstanbul Pendik de ikamet ediyorum daha önce havalı tüfek kullanmadım hobiye yeni başlamak istiyorum

• Merhabalar. Serhat Atıcı 38 yaşındatım İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum...

• Serhat merhaba bende b.düzündeyim.Atışa gittiğin bir yer varmı

Aslında bende şarjörlü yivsiz av tüfeği var. Genelde Hazerfan havaalanına giderken Karaağaç köyü var o civarda tarlaların birine girip atıyordum. Geçen hafta bir arkadaşımla buluşup aynı yere gittik onda pcp var çok hoşuma gitti bu cumartesi nasip olursa bende bir tane almayı planlıyorum. Yine aynı yere giderim bir sıkıntıyla karşılaşmadım o tarafta arazi de baya bir geniş ve boş.

• Aslında bende şarjörlü yivsiz av tüfeği var. Genelde Hazerfan havaalanına giderken Karaağaç köyü var o civarda tarlaların birine girip atıyordum. Geçen hafta bir arkadaşımla buluşup aynı yere gittik onda pcp var çok hoşuma gitti bu cumartesi nasip olursa bende bir tane almayı planlıyorum. Yine aynı yere giderim bir sıkıntıyla karşılaşmadım o tarafta arazi de baya bir geniş ve boş.

Süper vallahi pro hunt fuarını bekle mayısda zaten bende fuardan beklediğim bir tüfek var onu alıcam.Olmadı beraberde gidebiliriz.En azından böle bir kaç kişi daha olursak çok zevkli zaman geçer o zaman atışlara gideriz.

• Süper vallahi pro hunt fuarını bekle mayısda zaten bende fuardan beklediğim bir tüfek var onu alıcam.Olmadı beraberde gidebiliriz.En azından böle bir kaç kişi daha olursak çok zevkli zaman geçer o zaman atışlara gideriz.

Evet biz birkaç arkadaş gidicez fuara tabiki seninle de buluşabiliriz ama ben 2. el Bt 65 6.35 buldum nasip olursa ona bakmaya gidicem c.tesi günü. Fiyata 900 diyor hayırlısı bakalım. " Konu biraz muhabbete döndü kusura bakmayın arkadaşlar. "

• Fiyat iyimiş gerçekten.Telleri paylaşalım ona göre konuşuruz tekrardan ok.Evet kusura bakılmasın.

• herkese merhaba.adım ahmet.pcp tüfeklere ilgim arttı.formu yararlı gördüğüm için aranıza katıldım.ateşli silahları taşımak kullanmak ülkemizde zor prosedürlere bağlı (almak çok kolay olsada!).doksanlı yıllarda 4,5 mm rus baikal marka namludan kırma havalı tüfekle epey atış yapmıştım.inşallah forumda yararlı bilgilere sahip olurum.saygılar.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Merhaba Arkadaşlar,

Forum'a yeni katıldım. Havalı tüfek konusunda da oldukça yeniyim. Deneyimlerinden faydalanabileceğim takım arkadaşlarıyla tanışmak istiyorum.

• Merhaba, İstanbul Maltepe'den aranıza katıldım. Havalı silahlarda yeni sayılırım. Daha fazla hobidaşlarla yakınlaşmak için foruma katıldım. Kendim Dış Ticaret Uzmanıyım. İstanbul Anadolu yakasında etkinlikler olursa aranıza katılmak isterim.

Sahip olduğum havalı silahlar ve ekipmanlarım:

• Hatsan Turcar (Stiker Edge) .22 Pellet Tüfek
    • Hatsan Mod25 .22 Pellet Tabanca
    • Umarex XBG .177 BB Tabanca
    • Gamo Funda 26cm Tabanca Çantası
    • Gamo Pellet Tuzağı
    • Hatsan Pellet Tuzağı
    • 20x50 Dürbün
    • Çeşitli Mühimmatlar

[Resim Engellendi: http://www.alperheper.com/wp-content/uploads/2018/05/havali-tabancalarim-1024x768.jpg]

Umarex UX Tornado - 4.5mm BB (2019)

ASG Bersa Thunder 9 Pro - 4.5mm BB (2019)

Hatsan Turcar (Striker Edge) - 5.5mm Pellet (2018)

Hatsan Mod 25 - 5.5mm Pellet (2018)

Umarex X.B.G - .177 4.5mm BB (2018)

www.alperheper.com

• Merhaba arkadaşlar

Konya'dan katılıyorum.18 yaşındayım. Hatsan Mod 85 Sniper Vortex kullanıcısıyım.Yaklaşık 2 yıldır bu hobi ile uğraşıyorum.

;tufey#

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex 5.5mm

;tufey#

Optima 3-9x32 Dürbün

agt

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hasan Basri ().

• Merhaba, adım Muhammed Raşid. Foruma İstanbul Üsküdardan katıldım.esasen önceden de üyeydim fakat aktif değildim. Şuan 18 yaşında olup 14 yaşında ciddi ilgi duyduğum için zor bela edindiğim bir havalı tabanca ile bu hobiye başlayıp, zamanla çeşitli havalı tabanca- tüfekler edindim ve hala severek devam ediyorum. Ateşli ve ateşsiz silahlarla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi olabilmek için hem pratikte hemde okuyarak teoride epeyce zaman harcadım. İlerleyen zamanlarda da sizlerle paylaşımda bulunmak dileklerimle.

• Merhaba, İstanbul Maltepe'den aranıza katıldım. Havalı silahlarda yeni sayılırım. Daha fazla hobidaşlarla yakınlaşmak için foruma katıldım. Kendim Dış Ticaret Uzmanıyım. İstanbul Anadolu yakasında etkinlikler olursa aranıza katılmak isterim.

Sahip olduğum havalı silahlar ve ekipmanlarım:

• Hatsan Turcar (Stiker Edge) .22 Pellet Tüfek
    • Hatsan Mod25 .22 Pellet Tabanca
    • Umarex XBG .177 BB Tabanca
    • Gamo Funda 26cm Tabanca Çantası
    • Gamo Pellet Tuzağı
    • Hatsan Pellet Tuzağı
    • 20x50 Dürbün
    • Çeşitli Mühimmatlar

[Resim Engellendi: http://www.alperheper.com/wp-content/uploads/2018/05/havali-tabancalarim-1024x768.jpg]

Guzel set<3

• Selamın aleyküm arkadaşlar ismim serkan 22 yaşındayım yaklaşık 6 7 yıldır havalı silah kullanıyorum ilk havalı silahım eser di ne çektirmişti be bana sonra abimle birlikte mod 125 walther namlu bir havalı almıştık hobiye biraz ara verdikten sonra geri dönüş yaptım şuan hatsan striker edge kulanıcısıyım 3-9-40 dürbünle biraz iş görüyor işte 2. El uygun bir pcp bulursam alıcam inşallah ayrıca ilan şartlarım uygun hale gelince inşallah bir satış yapıcam herkese tekrardan selamlar ?

• herkese merhaba

Foruma yeni katildim. 42 yasinda Istanbul Kadikoyluyum. Dogada vakit gecirmeyi cok seviyorum, dolayisi ile aticilikta bir parcasi oldu.