Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Aranıza yeni katıldım.

Armsan Phenoma ve Huğlu Süperpoze çiftemle hedef atışları yaparken, havalı tüfek ve tabancaları merak ettim.

Umarex’ten Morph 3X tüfek ve Colt Defender havalı tabanca aldım. Eğlenceli bulup bir de tek atışlı kırma havalı alayım dedim.

Dün Gamo Hunter 440 5.5mm sipariş ettim. Heyecanla bekliyorum.

Fırat Yeşilleten

• Merhabalar;

İsmim Selçuk, Uşak'ta yaşıyorum 24 yaşımdayım. Profesyonel motorsiklet kullanıcısıyım ve aynı zamanda bir fastfood firmasında kuryelik yapıyorum, uzun zamandır havalı silahlara olan merakım uzun zamandır var ve sonunda yıllar sonrası bi anlık gazla 3 gün önce aldığım Hatsan at44-10 tactical ile aranızdayım. :) Daha öncesinde askerliğimden başka atış tecrübem olmamasına rağmen vakit buldukça atış yapmaya ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bulunduğum şehirdeki üyelerimizin ulaşması dileğiyle :)

• Merhabalar

Aranıza yeni katıldım.

Derya mk12 ve Safir T14 av tüfeklerile hedef atışları yaparken, havalı tüfek kullanıcı bir arkadaşımın sayesinde heves edip merak sardım çokta memnunum.

PCP olarak Hatsan Predator New 6.35m ve FX impact aldım barut kokusu haricinde ateşli silahların tadını fazlasıyla veriyor. Sonrada dolumla uğraşmamak için merak ederekten de Hatsan strike edge 5.5m aldım.

Vakit buldukça atış yapmaya çalışıyorum burdan tüm arkadaşlarla tanışıp bu gruba dahil olmayı çok isterim

Murat Turhan

• Adim Hakan, 28 yasindayim. yurt disinda kaliyorum. Türkiyeye izine Düzceye geliyorum.

Uzun zamandir PCP tüfeklerle ilgileniyorum. Herkese Selamlar..

• hoşgeldiniz...

Daystate airranger 5.5

Diana mod 470 TH 5.5

Diana mod 54 AK 5.5

Diana mod P5 4.5

Evanix blizzard s10 bolt action 5,5

fx t12 5.5

cometa orion BP 5.5

• selamınaleyküm abiler, adım Ömer 18 yaşındayım, her türlü tüfekle yakından ilgileniyorum. inş bir havalı tüfek alırsam uzun mesafe atışları yapmayı planlıyorum

herkesin bayramı mübarek olsun

saygılar.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen qambers ().

• selamınaleyküm abiler, adım Ömer 18 yaşındayım, her türlü tüfekle yakından ilgileniyorum. inş bir havalı tüfek alırsam uzun mesafe atışları yapmayı planlıyorum

herkesin bayramı mübarek olsun

saygılar.

hoşgeldin yardımcı oluruz öm den ulaşman yeterli

• Herkese merhaba

Haftalardır forumda misafir olarak dolaşıyodum ki üye olmaya yeni karar verdim. Bir çok konuyu yorumu okumama rağmen kafama takılan şeyler hala var tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. *100m* atışlarında isabetli ve yerli YAYLI bir tüfek önerisi ? İyi günler diliyorum mesajlarınızı bekliyorum :)

• Yeni üye oldum. Striker Edge Vortex kullanıyorum. Bushnell replika reddot’um var. Dürbün almak ve kullanmak istiyorum. Bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak için aranızdayım. Öğretmenim Kadıköy İstanbul’da yaşıyorum. Saygılar

• Yeni üye oldum. Striker Edge Vortex kullanıyorum. Bushnell replika reddot’um var. Dürbün almak ve kullanmak istiyorum. Bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak için aranızdayım. Öğretmenim Kadıköy İstanbul’da yaşıyorum. Saygılar

elindeki vortexe göre fazla maliyetli bir dürbüne girme namlu kırmaların basıncı çok yüksek olur ve merceği çabuk çatlatır

• Merhaba. 42 yaşındayım, Zonguldak liyim. Taş motoru ısınmasıyla ilgili arama yaparken sitenizi buldum.

Silahlarla pek ilgim yoktu ama amatör olarak başlayacağım sanırım. Yurtdışından satın alınan sprey gazı ile çalışan ve patates vs atan bir oyuncaklar ilgili video izlemiştim. Ondan sonra buna benzer bir silah yapmaya karar verdim.

• Selamün aleyküm arkadaşlar. İsmim Gıyasettin. Öğretmenim. 38 yaşındayım. Keçiören/Ankarada oturuyorum. Hedefe ateş etmek için giriş seviyesi havalı tüfek almak istiyorum. Arasıra arkadaşlarla hedefe atmak için. Havalı tüfekler hakkında hiç bilgim yok. Forum sayesinde karar vermeyi düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Herkese iyi forumlar.