Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar ismim Mücahit Gürbüz, Tekirdağ çorluda yaşıyorum. 13-14 yaşımdan beri havalı tüfeklere ilgim ve merakım vardır. İlk havalı tüfeğimi arkaşımdan alıp kullanmıştım. Dipçiği kırılmıştı ve yoktu, tetik tertibatı da biraz sorunluydu. Sonrasında maddiyat bakımından yeni bir tane edinemedim, bir kaç sene önce hatsan mod125 ile kaldığım yerden devam ettim ve şimdi hatsan TÜRKbull 6.35 ile beraberiz. (Mod125 halen yerinde duruyor)...

• Merhaba,

İstanbul'da yaşıyorum. Çocukluğumdan kalma (tahmini 1994 yapımı) Hatsan yaylı tüfeğimden sonra yeni tüfek ararken sizi buldum. Forumu uzunca araştırdıktan sonra Hasan Torpedo 150 Sniper Vortex aldım. Atış için izmit veya tekidağ taraflarına gidiyorum. Bir sürü hobidaş olduğunu görmek beni mutlu etti.

Tekirdağ’a geldiğinizde iletişime geçerseniz sevinirim. Çorluya da beklerim. 05374032343 Mücahit Gürbüz...

• Antalya dan herkese merhaba, forum kurucularına çok teşekkürler böyle bir platform hazırladıkları için.

• Bursa'dan slm herkese,

henüz bir oyuncak edinemedim ama Galatian I RG ve Comet 6-24x50 düşünüyorum. umarım fırsat bulup katılabilirim aranıza...

İsmail ÖZŞEN

İsmail ÖZŞEN

• İsmim Onur, Antalyadan herkese selamlar. İlk deneyimim Hatsan turcar air tact combo 5.5mm 800fps-245m/s tüfek ve üzerinde hediye gelen optima 4x20 dürbün(dürbün rezalet ^^) ile aranıza katılmaktayım.

• Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yakın zamanda hatsan barrage alıp kayılıcam inş

• Merhaba

Üyeliğim eski, uzundur siteye girmiyordum ve tanışma kısmında şimdi paylaşımda bulunma fırsatım oldu. İzmir'de oturuyorum. Hobinin 40 senedir içindeyim. Deneyimlerimizi ve hobiyi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım. Özellikle İzmir'deki arkadaşlarla ve İzmir'e ziyarete gelen arkadaşlarla da atış yapmak ve sohbet için buluşmak isterim. Tüm üyelere keyfli zamanlar dilerim.

• Merhabalar,

Ankarada Öğretmen/Okul Müdürü'yüm 2 erkek çocuğumla beraber hafta sonları bahçemde yapabileceğimiz bir etkinlik için araştırmalara başladım ve kendimi burada buldum...

• merhabalar ismim ibrahim kara 35 yaşındayım. zonguldak ereğlide oturuyorum. Hobiye 3 seneden beri merak saldım. 4-5 çeşit yaylı tüfekler ve zoraki havalı tabancalar kullandım. Şimdilik hatsan mod 85 snıper vortex ile zoraki hp 01 lıght la devam ediyorum. İlerde pcpli tüfek hayalim var.

• selamun aleyküm arkadaşlar ismim firat araniza erzurumdan katılıyorum bende boş zamanlarımda atışlara gidiyorum yaşım 38