Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Huben K1 yeni bir video daha iyi seyirler.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• elem sebeplerden dolayı uzun süredir bulunamadığım foruma tekrardan merhaba diyorum özlemişim <3

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • tekrar merhaba. zaman ne kadar çabuk geçmiş. araştırma amaçlı 2014 de üye olmuşum. 6 yıl geçmiş.

• Merhabalar adimdan da gozuktugu gibi ben berke yaşım 19 we marka bir airsoftum var ve airsoft oyunlarina katilmak istiyorum yardimi olur diye foruma katildim yer istanbul maltepe

• Merhabalar, adım hasan 25 yaşındayım istanbul anadolu yakasında oturuyorum.Atıcılığa merakım olduğu için hedefe atış yapıyorum.Menzili fazla , güçlü ve mobilitesi fena olmadığı için hercules bully satın aldım.Hobidaşların bilgi birikiminden saygı ve ciddiyet içinde faydalanmak ve yeri gelincede paylaşmak için foruma katıldım.Tüm hobidaşlara selam.

• Herkese Merhaba, Nihat ben İstanbul'dan 46 yaşındayım, esas hobim olan ve uzun kamplar gerektiren Modern Sazan avcılığında güvenlik maksadıyla Hatsan Mod Super Tact'a sahibim bir süredir. Ancak menzili ve gücü artırma adına yarında kısmetse Mod 135 Vortex QE 6.35mm gelecek. Bu tüfeği alırken buradan'da bir çok konudan yararlandım vesile ile teşekkür etmek istedim.

• Merhabalar herkese, Mustafa Ekiz ustanın güncel numarasını bilen varmı? Eski numara değişmiş.

Saygılarımla.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Ben de var. Regülatör mü yaptiracaksiniz

Hayır, İzmirde iken samimi olarak gorusurduk, sehir ve numara degisince gorusemedik bir daha, hatır sorucam, mumkunse numarayi ozelden atarmisiniz?

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova