Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar, foruma ilk defa üyeyim. Ankaradayım. Ara sıra zoraki havalı tabancayı kullanıyorum. Keyifli hobi. Bilgimi artırmak için katıldım. Sağlıkla kalın..

• Merhaba ismim şahin mersinden yazıyorum foruma uzun yıllardır hobim olan havalı silahlar hakkından fikir alışverişi ve bilgi edinmek için katıldım

• Biz varız Hemşerim :)

Varsa Yoksa "Güzel Ahlak"

* Derya Arms Mk -12

* Hatsan BT65 SB

* Sıg Sauer P226

* Dede Yadigarı 16 cal tek kırma

• Biz varız Hemşerim :)

Selamlar hocam :) Yok mu Aydın'da bir organizasyon? Buluşalım. Atış yapalım :)

Kral Puncher Auto 5.5 mm

Kral Puncher NP 500 5.5 mm

KWC Beretta M92 4.5 mm

Sig Sauer MCX 4.5mm

Hatsan BT65 SB Elite 5.5mm

• Aleykümselam. valla ben daha yeni katıldım pcp alemine. başkaları var mı bilmiyorum :) olsa da pandemi engel olur sanırım. en kısa zaman da sağlıklı günlerde yapılır inşallah.

Varsa Yoksa "Güzel Ahlak"

* Derya Arms Mk -12

* Hatsan BT65 SB

* Sıg Sauer P226

* Dede Yadigarı 16 cal tek kırma

• YENİ

Merhaba,

İsmim Ozan. 28 yaşındayım. İstanbul’da oturuyorum. Bir süredir okuyucu olarak forumdan çok bilgi edindim. Bilgi edindikçe daha detay işlere girmekten artık kendi sorularımı sorma ihtiyacı duymaktayım.

Hatsan Mod 85 sniper vortex

Hatsan Mod 87 qe vortex