Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamın aleyküm

Ben Süleyman Şimşek Diyarbakır'da yaşıyorum uzun zamandır havalı tüfek almayı düşündüfakat babam sağolsun aldırmadı internette gezerken TR field Target vs görünce almaya karar verdim ilk aldığım Zoraki HP 01 2 ultra 5.5 mm 3bin kusur atışta bozdum 2 ay garantide bekletirken kral puncher breaker s modelini aldım Aksu av sağolsun yardımcı oldu burada değerli abi ve kardeşler ile daha çok şeyler öğrenip daha zevkli işler yapmayı planlıyorum tabi Allah izin verirse herkese Selamlar

Aleyküm selam hoş geldiniz

• Hoşgeldiniz

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Merhaba ismim Onur . 30 yaşındayım ve Bartın'lıyım. İlk defa havalı tüfek aldım. Kral Puncher Jumbo Tactical 5.5 mm . Çok heyecanlıyım . 1 hafta sonra inşallah eline ulaşmış olacak. Dürbünler konusunda kafam biraz karışık ama forumda konu açarak bu durumu telafi edicem :)

• Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'dan Hasan ben, çoook uzun yıllardan sonra yeniden bu hobiye dönüyorum sanırım. Eski arkadaşlardan kimler var acaba?

• merhabalar ismim semih kocaelinde ikamet ediyorum long range atışlar yapmaktan hoslaniyorum ekipmanım hatsan galatian 1,skb m3000,1975 webley scott,beretta fs92

• yenı gelen arkadaslar hepınız hos geldınız

istanbul da kımler var acaba

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Merhabalar adım Ali bursada ikamet ediyorum. Bir kaç aydır airgun silahlara merak saldım. Pistoller ile başladığım merakım yavaş yavaş tüfeklere kaymaya başladı. Auto bir tüfek arayışındayım az sonra bir konu açıcam tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• merhaba! istanbuldayım, adım muhammed, 20 yaşındayım ve havalı silah bilgim çok az, bu forumu sevdim👍

• Ben bulamadım

Aslında bir yer var

Havalimanı yolu üzerinde Pursaklar varmadan sağda OPET/De Facto/LCW var. De Facto dönüşüne yüz metre kadar kala sağa bir cep var, oradan toprak yola gidiyor, o yolu takip edince tam derenin başlangıcı var, o dere içinde çok güzel, uygun yerler mevcut. Ulaşımı da zor değil. Ve dere içi olduğu için ses, biri görür sıkıntısı olmuyor

• Aslında bir yer var

Havalimanı yolu üzerinde Pursaklar varmadan sağda OPET/De Facto/LCW var. De Facto dönüşüne yüz metre kadar kala sağa bir cep var, oradan toprak yola gidiyor, o yolu takip edince tam derenin başlangıcı var, o dere içinde çok güzel, uygun yerler mevcut. Ulaşımı da zor değil. Ve dere içi olduğu için ses, biri görür sıkıntısı olmuyor

Öyle değil yasal poligon olması önemli