Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İsmim Levent. Bursa Karacabey de ikamet ediyorum. Yaşım 49. Pcp tüfeklere de yeni merak saldım. Bu konuda da yeniyim. Hercules bully 6.35 aldım. Tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum.

Aramıza hoş geldiniz. Bursada bu hobi idame ettiren çok değerli hobidaşlar var. Toplanıp keyifli grup atışlarına çıkabiliyorlar. Oradan edineceğiniz bilgi ve tecrübenin sonu olmaz.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Yaşım 38 ve Adapazarında ikamet ediyorum. Yıllar önce Hatsan ve Huğlu marka havalı tüfeklerim oldu hatta memleketim Tarsusta köyde bu tüfeklere tek saçma derdik ozamanlar :) Huğulu halen durur. Hatsan beni çok üzerdi stabilite denen olay yoktu ama yeni bir tüfek almayı planlıyorum ve Hatsanın modelleride aklımda. Hatsanın kendisini bukadar geliştirmesi çok hoşuma gitti. Yaklaşık 2 haftadır bu forumdayım ve sayenizde çok şey öğrendim inşallah öğrenemeye devam edeceğim :)

• Yaşım 38 ve Adapazarında ikamet ediyorum. Yıllar önce Hatsan ve Huğlu marka havalı tüfeklerim oldu hatta memleketim Tarsusta köyde bu tüfeklere tek saçma derdik ozamanlar :) Huğulu halen durur. Hatsan beni çok üzerdi stabilite denen olay yoktu ama yeni bir tüfek almayı planlıyorum ve Hatsanın modelleride aklımda. Hatsanın kendisini bukadar geliştirmesi çok hoşuma gitti. Yaklaşık 2 haftadır bu forumdayım ve sayenizde çok şey öğrendim inşallah öğrenemeye devam edeceğim :)

Kardeşim hoşgeldin dediğin gibi hatsan kendini baya düzeltti ama hala benim tercihlerimde son sıralarda.

Bu forumda öğreneceğinin sınırı yok

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Kardeşim hoşgeldin dediğin gibi hatsan kendini baya düzeltti ama hala benim tercihlerimde son sıralarda.

Bu forumda öğreneceğinin sınırı yok

Hatsan tecrübem benimde çok olumsuz geçti. 2022 factor RC modeli vardı.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

Aramıza hoşgeldin. Gene tek saçmaya devam mı ? Yoksa PCP ye mi yöneleceksiniz.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Aramıza hoşgeldin. Gene tek saçmaya devam mı ? Yoksa PCP ye mi yöneleceksiniz.

PCP olan modelleri hiç düşünmüyorum vala 2 oğlum var inşallah onlarında değerini bilebileceği uzun yıllar kullanabileceğimiz bir tek saçma :) arayışı içerisindeyim. Youtube da hatsan ile ilgili çok video var çoğuda yabancı kullanıcı videosu ama anladığım kadarıyla Türkiyede satılanlarla yurtdışına gönderilenlerin kalitesi aynı değil galiba. Sizinde değerli görüşlerinizle Hatsan markası en son düşüneceğim marka olacak galiba

• PCP olan modelleri hiç düşünmüyorum vala 2 oğlum var inşallah onlarında değerini bilebileceği uzun yıllar kullanabileceğimiz bir tek saçma :) arayışı içerisindeyim. Youtube da hatsan ile ilgili çok video var çoğuda yabancı kullanıcı videosu ama anladığım kadarıyla Türkiyede satılanlarla yurtdışına gönderilenlerin kalitesi aynı değil galiba. Sizinde değerli görüşlerinizle Hatsan markası en son düşüneceğim marka olacak galiba

Hatsan köklü bir firma. Benim yaşadığım problemi sonuçta herkes yaşamıyor. Dünyanın en iyi markasıda olsan kusurlu ürün üretibilirsin. Bu ürünün ne şekilde ne kadar arkasındasın. Ben ne şekilde ne kadar arkasında kısmını beğenmedim Hatsanda. Teknik serviste pozitif yorumda negatif yorumda var. Bana negatif kısmı denk geldi.

DE357E57-3D06-4222-B706-019EDB0527D5.jpg

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Selamün Aleyküm

İsmim Selahattin HALICI 27 yaşındayım.Isparta dan katılıyorum.Uzun yıllardır havalı tüfekle ilgileniyordum 1 senedir de pcp kullanıyorum.Herkesim günü iyi olsun.

• Hatsan köklü bir firma. Benim yaşadığım problemi sonuçta herkes yaşamıyor. Dünyanın en iyi markasıda olsan kusurlu ürün üretibilirsin. Bu ürünün ne şekilde ne kadar arkasındasın. Ben ne şekilde ne kadar arkasında kısmını beğenmedim Hatsanda. Teknik serviste pozitif yorumda negatif yorumda var. Bana negatif kısmı denk geldi.

DE357E57-3D06-4222-B706-019EDB0527D5.jpg

Eski bir hatsan kullanıcısı olarak hatsan serviste zorluk çıkarmazdı merak ettim nasıl bir sorunla karşılaştında sorununu çözemediler.

Bu arada tüfeğin baya yakışıklı duruyor ben genelde hatsanın tasarımlarını ve namlularını beğenmiyordum hatsan bir sürü model üreten yenilikçi bir firma ama buna rağmen tasarımını beğendiğin modeller bir elin parmakları kadar anca vardır

• Eski bir hatsan kullanıcısı olarak hatsan serviste zorluk çıkarmazdı merak ettim nasıl bir sorunla karşılaştında sorununu çözemediler.

Bu arada tüfeğin baya yakışıklı duruyor ben genelde hatsanın tasarımlarını ve namlularını beğenmiyordum hatsan bir sürü model üreten yenilikçi bir firma ama buna rağmen tasarımını beğendiğin modeller bir elin parmakları kadar anca vardır

2 kere servise gitti. İlkinde yapılması gereken namlu değişimini salladılar. 2 hafta beklettiler geldi gene problemli sonra tamam namluyu değiştirelim dediler. Ben elden çıkardım şu an daha yakışıklısı var. 😄

DD6CEFD2-E878-425F-ABA3-66E3784A9B97.jpg

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• 2 kere servise gitti. İlkinde yapılması gereken namlu değişimini salladılar. 2 hafta beklettiler geldi gene problemli sonra tamam namluyu değiştirelim dediler. Ben elden çıkardım şu an daha yakışıklısı var. 😄

Ya usta bende bu aralar fx e bi yükselmiyor değilim Bigmax x i verip bi fx mi kovalasam 😂

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.

• 2 kere servise gitti. İlkinde yapılması gereken namlu değişimini salladılar. 2 hafta beklettiler geldi gene problemli sonra tamam namluyu değiştirelim dediler. Ben elden çıkardım şu an daha yakışıklısı var. 😄

Hayırlı olsun sen makinanın kralını almışsın

• Ya usta bende bu aralar fx e bi yükselmiyor değilim Bigmax x i verip bi fx mi kovalasam 😂

Skalası çok geniş bir tüfek. Fiyatı pahallı ama hakediyor. Ben 35 e aldım 2 ayda 45 olunca verdiğim çok paradan ziyade iyiki almışım diyorsun 😄

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. İsmim Levent. Bursa Karacabey de ikamet ediyorum. Yaşım 49. Pcp tüfeklere de yeni merak saldım. Bu konuda da yeniyim. Hercules bully 6.35 aldım. Tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum.

Hoşgeldiniz

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Merhabalar adım Furkan,İstanbul'da yaşıyorum, üniversite öğrencisiyim ve part time bodyguardlık yapıyorum. Öncelikle ülkemiz de yaşanan doğal afet sonucu herkese geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim, 2 haftadır elimden geldiğince bir çok yardımda bulundum, afetten önce önce bir galatian 4 pcp tüfeği aldım fakat hem yardım için çalışmaktan hem de üzüntüden bu zamana kadar bekledim hem de insanlar o durumda iken utandım buraya yazmak için şuan bile saygısızlık olursa beni affedin ama İstanbul'da yaşayan abilerim-kardeşlerim bana rahat bir şekilde pcp tüfeğimi deneyebileceğim yerler hakkında bilgi verirse çok mutlu olurum.

• Hoşgeldin Furkan

Hepimiz senin gibiyiz endişe,öfke ve üzüntü ile birlikte hayatın olağan akışı da devam ediyor ve etmek zorunda bir yandan. Herkes üzerine düşeni yapıyor yada yapmaya çalışıyor.

İstanbul da nerede olduğunu yazarsan yakınındaki hobidaslara ulaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum.

• Hoşgeldin Furkan

Hepimiz senin gibiyiz endişe,öfke ve üzüntü ile birlikte hayatın olağan akışı da devam ediyor ve etmek zorunda bir yandan. Herkes üzerine düşeni yapıyor yada yapmaya çalışıyor.

İstanbul da nerede olduğunu yazarsan yakınındaki hobidaslara ulaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum.

Hoşbulduk hocam, doğru söylüyorsunuz hayat bir şekilde devam ediyor. Küçükçekmece'de ikamet ediyorum.

• Furkan hocam aramıza hoş geldin. Kazasız belasız keyifle hobiyi sürdürmen dileği ile. Hocam sizinde dediğiniz gibi hayat devam ediyor.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Hoşbulduk hocam, doğru söylüyorsunuz hayat bir şekilde devam ediyor. Küçükçekmece'de ikamet ediyorum.

Ben de Avcılar/Esenyurt civarindayim. Uzun süre hobiye ara vermiştim aktif olduğum dönde anadolu yakasinda reşadiye atış poligonu vardi. Yanilmiyorsam ayni dönemde beylikdüzü gürpinar taraflarinda atiş yapan arkadaslar vardi.

Buradan gören arkadaşlar olacaktir elbet bu bölgede olan.

• Teşekkür ederim hepinize, eskiden oturduğum yerin yakınlarında bile bir çok boş arazi olurdu balonları koyup kırma havalı tüfeklerle atış yaptırırlardı, hatta sahilde de yapan çok vardı,kent büyüdükçe bu tarz alan bulmakta baya bir zorlaştı. Silivri taraflarına ya da anadolu yakasının dış kısımlarına çıkmak lazım o da araç gereğinden biraz zor olacak gibi

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen FurkanOglk ().