Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Xxxx numarama whatsuptan gonderirseniz sevinirim

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Komser ().

• Selamun aleykum..

Herkese sevgiler ve saygılar..

İsmim Melih AĞCA yaşım 35 hatsan mod 87 vortex qe modeli ile daha 1 ay önce havalı tüfek hobisine başladım..

Öğrenilecek çok şey var..

Tüfeğime optik, bipod ayak ve gerekli eklemeleri yapmam lazım bu konuda bilgi ve yol gosterebilirsiniz.sonucta hepiniz benden tecrubelidir..

Allaha emanetsiniz..?

• valla hasanağa tarafında askiden atardık da oralar artık cadde oldu pek atacak yer yok. tanışıyor muyuz?

ocak ayında bi ara görükleden biri gelmişti atış yaparken yanıma o da kral marka tüfeğiyle atmıştı. adı cengiz di sanırsam. dedim acaba siz misiniz diye.

• ocak ayında bi ara görükleden biri gelmişti atış yaparken yanıma o da kral marka tüfeğiyle atmıştı. adı cengiz di sanırsam. dedim acaba siz misiniz diye

kral marka tüfeğim hiç olmadı. benimki hatsan. ama bir cengiz tanıyorum mahalleden, belki odur. siz göletin oralarda mı atıyorsunuz?

• Herkese merhabalar; ben Ahmet, 23 yaşımdayım, Bursa'da ikamet ediyorum ve havalı tüfeklerle yeni tanıştım sayılır. PCP'lerden ziyade, geleneksel yaylı kurmalı tüfekler daha çok ilgimi çekiyor. Havalı tüfeklerle tanışmam arkadaşım single shot sayesinde oldu. Kendisinin sahip olduğu Gamo Black Knight nam-ı diğer Kara İnci 4.5 mm tüfeğiyle eğlenceli ve güzel vakitler geçirdik. Birkaç defa zehri aldıktan sonra, benim de bir havalı tüfeğim olmalıydı ve Gamo ile başladığım havalı tüfek merakıma, geçen hafta bayi aracılığı ile fabrikaya sipariş verdiğim ve bugün de elime ulaşan Hatsan Mod 85 Sniper 4.5 mm ile devam edeceğim. Tanışma faslı çok uzun oldu fakat, ben de artık foruma kayıt olduğuma göre Hatsan'ı övmeliyim. :D Buradan Hatsan'a; benim isteğimi geri çevirmediği ve kısa sürede tüfeğimin üretimini tamamlayıp (5.5 mm yerine 4.5 mm tercih etme inadımı), eksiksiz bir şekilde (bipod, kayış, gıcır gıcır) teslim ettiği için teşekkür ediyorum. Neden inatla 4.5 mm tercih ettiğimin sebebini, tüfeğimi en yakın zamanda ateşledikten sonra ayrı bir konuda bahsederim. Evet yazacaklarım bitti, herkese hayırlı forumlar :D

• Herkese merhabalar; ben Ahmet, 23 yaşımdayım, Bursa'da ikamet ediyorum ve havalı tüfeklerle yeni tanıştım sayılır. PCP'lerden ziyade, geleneksel yaylı kurmalı tüfekler daha çok ilgimi çekiyor. Havalı tüfeklerle tanışmam arkadaşım single shot sayesinde oldu. Kendisinin sahip olduğu Gamo Black Knight nam-ı diğer Kara İnci 4.5 mm tüfeğiyle eğlenceli ve güzel vakitler geçirdik. Birkaç defa zehri aldıktan sonra, benim de bir havalı tüfeğim olmalıydı ve Gamo ile başladığım havalı tüfek merakıma, geçen hafta bayi aracılığı ile fabrikaya sipariş verdiğim ve bugün de elime ulaşan Hatsan Mod 85 Sniper 4.5 mm ile devam edeceğim. Tanışma faslı çok uzun oldu fakat, ben de artık foruma kayıt olduğuma göre Hatsan'ı övmeliyim. :D Buradan Hatsan'a; benim isteğimi geri çevirmediği ve kısa sürede tüfeğimin üretimini tamamlayıp (5.5 mm yerine 4.5 mm tercih etme inadımı), eksiksiz bir şekilde (bipod, kayış, gıcır gıcır) teslim ettiği için teşekkür ediyorum. Neden inatla 4.5 mm tercih ettiğimin sebebini, tüfeğimi en yakın zamanda ateşledikten sonra ayrı bir konuda bahsederim. Evet yazacaklarım bitti, herkese hayırlı forumlar :D

Hoş geldin babuş. :)

• arkadaşlar hatsanın 4.5 tüfeğine 6.35 namnu uyar mı sizce? (tüfeğim mod 125)

6.35 namlu siparişi verip, 4.5 tüfeğe modifiye mi yapmayı düşünüyorsunuz? Bildiğim kadarıyla aynı model için, 4.5 tüfek ile 6.35 tüfek arasında namlu dışında eklenen veya çıkarılan bir aksam yok, 4.5 da neyse 6.35 de de o. Belki piston yaşlandığı veya 4.5 saçmaya alıştığı için yeterli performans alınamazsa, tüfeğin pistonu yenilenebilir ya da daha güçlü bir piston takılabilir. Siz tüfeğinizi ne amaçla kullanıyorsunuz, 6.35 biraz abartı kaçmayacak mı? ?

• aslında baştann 6.35 alacaktım. bir arkadaşım kullanmadığı 4.5 olanını hediye etti. tüfekten memnunum çok güçlü. ama 6.35 in namnusu uyarsa denemek isterim.

• Arkadaslar herkeze merhaba yeni üye oldum ankarada yasiyorum trap atislarina ilgim var ankarada trap atislari yapan gruplar varsa dahil olmak istiyorum bu konuda yardimci olacak arkadaslar varmi. Herkeze iyi günler dilerim.

• Arkadaslar merhaba, aranıza Gaziantep den katılıyorum .Uzun süredir bu hobiyle yakından ilgileniyorum ama daha önce herhangi bir foruma katılmamıştım.Yararlı bilgiler edineceğime şüphem yok.Ticaretle uğraşıyorum ,hafta sonları en büyük zevkim tüfeklerim ile bağ evim de hedef atışlarıyla güzel vakit geçirmek.Yakın çevremde etkinlikler olursa katılmak isterim.

DIANA LP8 MAGNUM TACTICAL 4.5

WEIHRAUCH HW 45 5.5

Gamo P-900 IGT 4.5

Hatsan Galatian Auto 6.35

Falcon Prairie Sporter Walnut 5.5

EVANIX REX 6.35

• Hobisilah da üyeliğim vardı fakat burda da faydalı bilgiler var,Öğrenecek çok şey var, bilgiye açız

10 yıldır ateşli silahlar ile ilgilendim, artan maliyetler havalısilahlara yönlendirdi , son 4 yıldır havalı silahlara gönül vermiş biri olarak aranızdayım.

Rize den herkese selam olsun

Vehbi ÖZDEMİR