Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar. Adım Çağrı. Havalı silah sahibi değilim. Daha önce Umarex co2 tüplü ve bb atan airsoft tabanca tarzı kullanıp sattım. Şimdi ise doğada kendi kendime hedef çalışması yapmak üzere havalı tüfek edinmek istiyorum. Kafama takılan sorulara cevap bulmak için foruma üye oldum. Herkese keyifli günler.

• Hoşgeldiniz

Weihrauch Hw 100 S (.177)

Röhm Twinmaster Top-M (.177)

• Hoş geldiniz ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Benjamin NP XL 1100 5,5mm
    Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)
    nld303.png

• YENİ

herkese merhaba

İsmim Cem Artantaş, foruma Ankara'dan katılıyorum. Çocukluğumdan kalma hevesim olan havalı tutkum tekrardan tutuştu diyor herkese selam ederim

• YENİ

Merhabalar.. İsmim Bayram. Kocaelide yaşamaktayım. 26 yaşındayım.
    Havalı tüfek camiasında 1 yıllık geçmişim var. Yani baya yeniyim.
    İlk tüfeğim Kral Puncher Jumbo 5.5.
    Hobiyi ilerletebilmek atış müsabakalarına katılabilecek seviyeye ulaşabilmek, tüfeğimi ve kendimi geliştirmek için burdayım.

Herkes Selamlar, Saygılar.

Kral Puncher Jumbo 5.5

Zoraki Hp-01 4.5

Ya Olacaz Ya Ölecez!!

agt

• Merhabalar,

İsmin Tunç. Balıkesirde yaşıyorum.

Gençlik çağında markalarını dahi hatırllamadığım Co2 tüplü bir tabanca ve yaylı bir tüfek sahibi olmuştum.

Bir dönem arkadaşınmın Daisy 880 bende kaldı. Onunla bolca atış yapma şansı buldum . Bu dönemde atıcılığı çok sevdim.

Sonraları yivsizleri saymazsak asker dışında atış yapma şansım olmadı(Orada birkaç bin mermi atmışımdır.)

Yıllardır içimde tekrar bir tüfek alma isteği vardı.

Bu sefer kendimi tutamayacağım sanırım.