Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba adım barış adana'da ikamet ediyorum süper nova kullanıyorum aranıza yeni katıldım. Süper nova da tecrübesi olan arkadaşlar varsa görüşmek isterim.

• Herkese merhaba izmirde yaşıyorum 35 yasindayim bende uzun suredir bu hobi ile ilgilenememistim ama simdi tekrardan basladim. Tufegim hatsan hercules 6.35.

Bu arada forum kurucusunu tebrik ederim gercekten guzel ve aydinlatici bir forum olmus.

• Merhaba! İstanbul'da yaşıyorum. Havalı tüfeklere bir süredir ilgi duyuyordum, sonunda bir Hatsan mod 125 vortex tüfek aldım ve foruma katıldım.

Herkese iyi forumlar diliyorum.

• arkadaslar dogru yerdemiyim bilmiyorum elinde uygun havalı tabanca olan varmı

Hobidaslarim a saygılar

• Merhaba.

biraZ forumu inceleyip ilgili konuya yazarsaniz mesajlariniz daha uygun olur tanişma bolümündesiniz dogru yerde degilsiniz... iyi forumlar

• Merhabalar,

Ben Sercan Aykut, İstanbul dan katılıyorum.

Daha once foruma uyeydim ama uzun sure giris yapmadigim icin sanirim uyeligim iptal olmus.

Hobiye artik baslamak istiyorum. Ve bir PCP arayisindayim.

Tesekkurler

• Hoşgeldin

Hatsan barrage verelim

Sen hobiye başla

Bende hobiyi bitireyim??

• Hosgeldiniz