Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar. Ben Ferruh, yeni üye oldum foruma. Zengin bir içeriğe sahip forum gördüğüm kadarıyla. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Arkadaşından Gamo cf20 tüfeğini aldım ancak üzerinde fiber optik arpacık yok. Nereye baksam bu parçayı ve fiber optik arpacığı bulamadım. Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz.

Hosgeldiniz

• TUFEGIM HATSAN GALATIAN 1 RG 5.5 MM. AMATOR OLARAK HOBI AMACALI BASLADIM KISA MESAFELERE ATIYORUM. YALOVADA OTURUYORUM. YENI LW NAMLULU HUGLU EFFECTO 5.5 MM REGULATORLU TUFEGIN COK BASARILI OLDUGUNU DUYDUM. ONU ARASTIRIYORUM SU ANDA. BU ARADA SIZ HANGI TUFEGI KULLANIYORSUNUZ.

Hosgeldiniz

• Öncelikle herkese merhaba ben hakkı ankarada yaşıyorum pcp deryasına bende açılmayı düşününce kendimi bu forumda buldum forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bi nebzede olsa tecrübe edinebilmek için. Hayırlı günler dilerim.

• Hosgeldiniz.. pcb biraz külfetli meşakatlidir şimdiden kolay gelsin:) iyi forumlar.

• Hoşbulduk bende uzunca bir araştırma sonucu meşakatini çektim diyebilirim gerçi bu daha araştırma meşakati bide kullanımı var :)

• Ne istediginizi iyi dusunun yinede :) bi süreden sonra cekilmez olabilir elinizde tuple pompayla dolaşmayinda:)

• Öncelikle herkese merhaba ben hakkı ankarada yaşıyorum pcp deryasına bende açılmayı düşününce kendimi bu forumda buldum forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bi nebzede olsa tecrübe edinebilmek için. Hayırlı günler dilerim.

Hosgeldiniz