Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese merhaba ben hakkı ankarada yaşıyorum pcp deryasına bende açılmayı düşününce kendimi bu forumda buldum forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bi nebzede olsa tecrübe edinebilmek için. Hayırlı günler dilerim.

Hosgeldiniz

• Herkese selam Ben Alpaslan Alanko.aranıza yeni katıldım Kocaeli Gebze den..pcp dünyasına HATSAN (FLASH ) ile bu hafta giriş yaptım..43 yaşındayım Malatyalıyım .Ayrıca bu gün için ;Kurucumuz Liderimiz Atamız Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünü anıyoruz...saygılar

• Selamın aleykum. ismim abdullah kapdağ. Muglada yadiyorum. Forumda yeni degilim. Eski hesabin mail adresini hatirlamadigim icin yenisini acmak zorunda kaldim. Herkese iyi atislar :)

• Herkese selamlar.emrah ışık ben.mersinden katılıyorum foruma.uzun yıllardır namludan kırma havalı tüfekler kullanıyorum.şimdi bir pcp alacağım ancak ne alacağıma halen karar veremedim.forumu inceleyerek daha iyi fikir sahibi olacağımı düşünüyorum

• Herkese selamlar.emrah ışık ben.mersinden katılıyorum foruma.uzun yıllardır namludan kırma havalı tüfekler kullanıyorum.şimdi bir pcp alacağım ancak ne alacağıma halen karar veremedim.forumu inceleyerek daha iyi fikir sahibi olacağımı düşünüyorum

Benim de ilk pcp Emrah bey..halihazırda kampanyası varken Hatsan Flash tavsiye ederim başlangıç için ideal diye düşünüyorum ki vazgeçemeyeceğiniz bir silah...kendi sitesinden pompa+dürbün hediyesiyle tam takım geliyor..2.5 kilogram hafif ve çok yakışıklı ;)

• Merhabalar Ben Sinan İstanbul Büyükçekmeceden havalı tabanca almayı düşünüyorum aklımda asg steyr m9 a1 var nasıl bir üründür tipi ve gücü güzel görünüyor

• Benim de ilk pcp Emrah bey..halihazırda kampanyası varken Hatsan Flash tavsiye ederim başlangıç için ideal diye düşünüyorum ki vazgeçemeyeceğiniz bir silah...kendi sitesinden pompa+dürbün hediyesiyle tam takım geliyor..2.5 kilogram hafif ve çok yakışıklı ;)

• Ata Bey merhaba. Çok teşekkür ederim bilgi için. Benim şu an akşımda hatsan nova star var esasında. Ama kafam karışık tabi ki. Değerlendireceğim bunu da :)

• Şu an 2 tüfek arasında kaldım.hatsan nova star ve gamo coyote.tavsiyelere açığım,iksinin de fiyatı çok yakın birbirine

• Cümleten selamlar

Antalya’dan yazıyorum. Şuan elimde neredeyse hiç kullanmadığım Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 5.5 var. Üstünde w&s 3x9x44 ışıklı dürbün var. Pcp ye niyet ettik hayırlısı olsun

Volkan URAS

• Selamın aleykum. ismim abdullah kapdağ. Muglada yadiyorum. Forumda yeni degilim. Eski hesabin mail adresini hatirlamadigim icin yenisini acmak zorunda kaldim. Herkese iyi atislar :)

Tekrar hoş geldiniz

Doğru yerdesiniz bir sürü konu var inceleyin ve yazın.