Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cumleten selamin aleykum. adim sefa yalovada yasiyorum siirtte askerim 25 yasindayim otomotiv teknisyeniyim. 10 yasimdan beri bu hobiyle ilgileniyorum. bir cok yayli ve pcp kullandim. suanda 2 yayli ve 3 atesli silahimla arani

zdayim.

• Herkese merhaba.

Adım Engin 26 yaşındayım. Hatsan dominator 200w kullaniyordum şimdi bir pcp almayi düşünüyorum. Bu hobi konusunda kendimi daha iyi gelistrimek için araniza katildim :)

• Hayırli gunler 3 sene once bu hopiyi At44 long tufegimle uzun zaman yaptim ve bu 3 senelik aradan sonra devam etmeye karar verdim.

herkese iyi gunler.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• iyi akşamlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim hiç silahım olmadı :) ama bu grup sayesinde inşallah bir tane .edineceğim

• selamın aleyküm yaşım30 hatsan flash ile aranıza katıldım 1 sene öncesine kadar hiç bilgim yoktu forum dan ve alparslan şen beyden çok şey öğrendim silahımla ilgili konu açtım bilgisi olanlar bakarsa sevinirim

• herkese merhaba ben ıstanbul gaziosmanpasa dan rafet. Kısmetse yeni hobim önce araştırıp sonra ekipman edinen biri olarak katıldım araniza. Herkese selamlar

:thumbup:

• Merhaba arkadaşlar ben baya bi eski üyeyim aslında ama baya uzun zamandır hobiden uzak kaldım ama yine başladım diana mod 52 var 5.5 mm mustafa abinin maccari kitle modifiye ettiği şimdi bu tüfeği hw97 k 4.5mm tüfekle takas etmek istiyorum ilgilenenlere.

Weihrauch hw 97 k 4.5 mm. ;tufey#

• Merhaba arkadaşlar gamo shadow dx 4.5 almak istiyorum yakında nasıl buluyorsunuz grupman ve isabet kararsızım pişman olmam umarım

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hondawingo: Silinsin ().

• Shadow un 5.5 ini kullanıyorum 3 kg gibi Bi ağırlığı var üzerinde kendi gamo 3.9x40 dürbünü ile geldi orta sınıf diyebilirim nacizane görüşüm 4.5 inin çıkış hızı daha yüksek 5.5 e göre ama diğer herşey aynı bildiğim kadarıyla ben 25 metre gibi mesafeler de 10 atış desteksiz 1 lira genişliğinde grupman yaptım isabetli tüfek yani

• Merhabalar,

Yeni havali tufek aliminda bilgiye ihtiyacim var. Uzun soluklu, karsilikli bulusmalariniz oluyor mu acaba (Istanbul ici)?

Hem tanismak hem bilgi edinmek icin guzel bir firsat olur.

• adım ünal 77 doğumluyum özel sektörde çalışıyorum eskiden bu hobiyle ilgilenmişliğim vardı şimdi biraz daha hobiye zaman ayıracağımı düşünüyorum..tüm havalı tüfek severlere sağlıklı günler dilerim

• Arkadaslar merhaba Antalya dan katılıyorum araniza bu hobiye başlayalı 2 ay kadar oldu zoraki hp01-2 ultra ile inşallah ilerleyen zamanlarda iyi bir pcp ile devam etmek istiyorum

• Arkadaşlar mrb çoktandır bu siteye üyeydim ama aktif olarak katılmıyordum bundan sonra sürekli takılmayı planlıyorum hepinize merhaba....

• Merhabalar arkadaşlar adım halil dilbaz çanakkalede ikamet ediyorum aranıza yeni katıldım forumda çok güzel bilgiler var tecrübe edinipte paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum