Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba. Adım Taner. Ankara'da ikamet etmekteyim. Hobide henüz çok yeniyim. Zoraki ultra ve nova compact sahibiyim. Bu forum benim gibi acemiler için bir hazine. Emeği geçenlere teşekkürler..

• Merhabalar tanışalım bölümüne yazmıştım ama buraya biraz daha detaylı kendimi anlatayım ? adım halil 32 yaşındayım çanakkalede yaşıyorum kara avcılığı benim için bir tutkudur atış sporunuda severim

• Merhabalar.. bu hobiye merak salmış ve aranıza katilmis bulunmaktayim.. forumdaki yorumlar ve onerilerden faydalanip bir pcp tufek almayi dusunuyorum.. herkese tesekkurler... Kazasiz belasiz keyifli atislar

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SnowFlake ().

• Merhabalar ben Ankara'dan Muzaffer henüz bir silahım yok. Prohunt 2019'a giderek pcpleri inceleyerek almayı düşünüyorum. Daha önce silahlarla pek uğraşmadım bir kaç ateşli tabanca, av tüfeği ve askerde kullandım. Askerde kullandığım silah çok hoşuma gitti. Hep içimde bir silah sahibi olmak ve atıcılık yapmak vardı. Araştırmalara başladım askerde kullandığımız silahları günlük hayatta kullanmam imkansız, yivli tüfekler çok pahalı ve ruhsat işleri var, canlıları öldürmeyi zarar vermeyi sevmem derken pcp tüfekleri gördüm ve çok etkilendim. Uzak mesafelere isabetli atışlar yapılabiliyor ve hedefleri delip geçiyor veya parçalıyor. Anladım ki pcp tüfekler tam benim istediğim gibi umarım bu bir heves olarak kalmaz ve bunu hobi olarak uzun yıllar yaparım.

• Merhaba sevgili silah severler.

Adım Sabutay. İstanbul da yaşıyorum. HW45 kullanıcısıyım. şu an tabancamı satmak ile modifiye etmek arasında biraz kararsızım.

fikirlerinizi duymak isterim.

Weihrauch HW 45

Umarex CP 88 Competition

• Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ofis ().

• Merhaba, hoş geldiniz.

Kullandığınız tabanca elit diyebileceğimiz bir tür. Gün geçtikçe maddi olarak fiyatı artmakta. Satınca tekrar almak istediğinizde yerine koyabilme imkanınız var mı, yapacağınız modifiye sonrası karar değiştirirseniz ilk haline dönebilecek şeyler mi planlıyorsunuz?

Her ürüne modifiye yakışmıyor. Bir Zoraki yada Crosman 2040 gibi istisnalar varken bu tabancada beklentiler aşağıda kalabilir.

İlginiz için teşekkür ederim. Evet sahip olduğum tabancayı uzun araştırmalarım sonucu almıştım. Ve keyfle de kullanıyorum. Kalitesi zaten tartışılmaz. Servis görmeden toruna miras kalacak kadar da sağlam.

Aslında tam olarak modifiye diyemeyiz daha çok güç artışın yönelik kitler var.

Titan xs yay var. Bu tip uygulamalar geriye dönülebilir oluyor.

Ama şimdi 300 400 masraf yapmalı mıyım emin değilim.

Ben aslında pcp şarjörlü tabancaya geçiş yapmak istiyorum. Ama fiyatlar malüm. Ki ülkemizde ataman pcp satan da göremedim.

Benimki biraz hevesini almak ile alaklı.

Ve sanırım yönüm satmak tarafında olacak.

Weihrauch HW 45

Umarex CP 88 Competition

• Selam arkadaşlar Aydın da yaşıyorum, öğretmenim adım Erkan daha önce yaylı deneyimlerim oldu ama forumunuzu inceleyince bir pcp sipariş ettim ve aranızdayım:)

;kovboys;

• Merhabalar, Ankara'dan Makine Mühendisi Oğuz ben. PCP ye hatsan hercüles 6,35 le hızlı bir giriş yaptım bende.

• Selam arkadaşlar Aydın da yaşıyorum, öğretmenim adım Erkan daha önce yaylı deneyimlerim oldu ama forumunuzu inceleyince bir pcp sipariş ettim ve aranızdayım:)

Merhabalar, Ankara'dan Makine Mühendisi Oğuz ben. PCP ye hatsan hercüles 6,35 le hızlı bir giriş yaptım bende.

Merhaba sevgili silah severler.

Adım Sabutay. İstanbul da yaşıyorum. HW45 kullanıcısıyım. şu an tabancamı satmak ile modifiye etmek arasında biraz kararsızım.

fikirlerinizi duymak isterim.

Cümleten hoşgeldiniz. Parayla bulunamayacak bilgilerle doludur forum :)

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Hepiniz hoş geldiniz. Gerçekten çok değerli bilgiler mevcut forum da. Gönül ister devamlı bir araya gelip karşılıklı istişare edelim v.s malûm bir çoğumuzun çalışma saatleri uzun ,beden yorgunluğu, mesafe derken firsat olmuyor. Hiç değilse forum bize büyük kolaylıklar sağlıyor. Is yerim Topkapi da Teknik Oto Sanayi de hobidaslar dan yolu düşen olursa mutlaka beklerim. Hatta airgunturk kardeşliği indirimi falan mi yapsak diye düşündüm yapmis oldugumuz işlerle ilgili :)

Bu arada tüm forumdaslarin Berat Kandili kutlarım gecemiz hayr olsun Beratı ni alan kullarin dan eylesin cümlemizi ALLAH c.c.

ALLAH c.c. diyen kişi mermere geçirir dişi, ALLAH c.c. demeyen kişi muhallebi yerken kırar dişi.

Hatsan mod 87qe vortex 5.5mm
    Zoraki HP-01-02 4.5mm

• merhabalar,

Ben ankaradan Mahmut. Uçak teknisyeniyim. bu hafta almayı planladığım hatsan torpedo 150 sniper vortex için ne tür bakımlar yapılmalı, önlemler alınmalı sorularını araştırırken foruma üye oldum. dilerim güzel arkadaşlıklar edinir bilgi paylaşımları yapabiliriz.

• merhabalar,

Ben ankaradan Mahmut. Uçak teknisyeniyim. bu hafta almayı planladığım hatsan torpedo 150 sniper vortex için ne tür bakımlar yapılmalı, önlemler alınmalı sorularını araştırırken foruma üye oldum. dilerim güzel arkadaşlıklar edinir bilgi paylaşımları yapabiliriz.

hoşgeldiniz. satış ilanları dışında çok güzel bilgi kütüphanesi forum.

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''