Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar arkadaşlar,

İstanbul anadolu yakasındayım. Ateşli silahlardan sonra bir süredir havalı silahlarla da atış yapıyorum. Bu pandemi günleri geçtikten sonra, beraber atış yapmak isteyen, hali hazırda atış yapan gruplar, whatsapp grupları var mıdır? Gözlemlediğim kadarıyla forum üzerinden bir buluşma artık yok.

Sağlıklı günler.

• Öncelikle herkese merhabalar...

İzmir'de prof. fotoğrafçılık yapıyorum. Uzun yıllardır havalı ve ateşli silah kullanmaktayım... Çeşitli markalarda ve kalibrelerde av tüfeği ve birkaç yaylı havalı tüfek sahibiyim... Son derece faydalı bilgiler edindiğim bu ortamda bulunmak ve şimdilik forum üzerinden de olsa merhaba demek istedim... Hatsan Mod 95 ve 125 yaylı ile Daisy havalı tufeklere ilaveten Nikula 6x24-32 ile Optima ve Tasco dürbünleri kullanıyorum...

• İsmim Mustafa Kızılkan, Konya merkezde sınıf öğretmeniyim. Karaman'ın Başyayla ilçesinin Üzümlü Köyü' nde doğdum. Liseye giderken havalı tüfeklere merakım vardı. Yaşım 41 oldu. Kısmetse bir havalı tüfek alacağım. Onun araştırması içindeyim.

• merhaba Kahramanmaraş lıyım bir Hatsan Airmax ve bir flash var ufak tefek bağda bahcede atış yapıyorum. Daha önce siteye üye olmuştum şifremi unuttum siteden şifre yenilemeye çalıştım mailime şifre gelmedi. Bu hesabında şifresini unuttum onun için telefondan bu sayfayı kapatmıyorum . Kapatırsam bir daha giremeyebilirim

• Merhaba,

İsmim Kaan, avukatlık mesleği icra ediyorum. Foruma 2016'dan beri üyeyim kullanıcı adım biraz sert kabul ediyorum :)

Az evvel bir de konu başlattım.

Herkese sağlıklı günler,

Kaan

• İstanbul Beşiktaş'da ikamet ediyorum,45 yıl öncesine dayanan havalı sevdam yine depreşince son iki ayda 2 pcp tüfek aldım,elimde 1991'de aldığım Diana 52 4,5mm tüfeğim ile toplam 3 tüfek oldu.İstanbul'da atacak yer sıkıntısı

olması çok üzücü.

Diana 52 4,5

Hatsan Flashpup S 5,5

Hatsan Galatian IV Lw Qe 5,5

• Herkese merhabalar ismim Mustafa, İstanbulda yaşamaktayım ve 28 yaşındayım. Çocukluğumdan beri silahları severim ateşli silahlar çok ses çıkardığı için havalı tüfek aldım (mod 125 sniper vortex) ve foruma üye olarak öğrenmeyi ümid ediyorum.

• Selamın aleyküm

Adım Okan. Ankara Sincan'dan aranıza katılıyorum. 28 yaşındayım. Askerim. Mod125 vortex kullanıyorum, yeni Bilgi paylaşımı ve ekipman güncellemek için aranıza katıldım.

• Selamlar,

Ankara'dan araniza katıldım ismim Engin 29 yaşındayım. Hatsan galatian 3 (. 22) kullanıcısıyım.Herkese eğlenceli forumlar.

• Merhaba arkadaşlar ben Ankaradan katılıyorum uzun zamandır forum dayım fakat buraya yeni yazıyorum şu an gamo swarm maxxim 10, sa 1911, Hk p30 mekanik ve son olarakta px5 pro lamine mavi sahibiyim harika bir hobinin içindeyim şimdiye kadar karşılaştığım herkes başkası için değil kendisi içinmiş gibi yorum yapıyor harikasınız Allaha emanet olunuz

• Herkese merhaba

Aranıza yeni katıldım İsmim Emre 33 yaşındayım Uşak'ta oturuyorum Havalı tüfeklere olan merakım uzun yıllardır var 2012 yılında yaylı Hatsan Mod 125 ve Pcp Air Arms s510 Ambi Deluxe kullanmışlığım var. 1 Haftaya Daystate Red Wolf alacağım. Şimdi tekrar merakımı hobiye çevirmek istiyorum. Herkese iyi hobiler.

Bilgisayar Mühendisliği

Hatsan Mod 125

Air Arms S510 Ambi Deluxe

Honda Goldwing

• Merhabalar

Adım Hüsnü 28 yasindayim. Manisa'da yaşıyorum. Hatsan mod 85 le basladim. Şimdi

ise Kral Puncher Jumbo m var. Atış yapmayı cok seviyorum. Ne zaman hava sakinlesse aklıma direkt tufegim geliyor :)

• Merhabalar 17 yaşındayım 3 yıldır her haftasonu kampa giden bir gencim son zamanlarda atıcılığa merak sardım.Tavsiyelerinize açığım...

• S.a hobidaşlar ismim Sinan 87 doğumluyum aranıza yalovadan katılıyorum.

İlk havalı silaha 95 senesinde sahip oldum. Benden 3 yaş büyük abim ile aldık. Bir çok acı tatlı olay yaşadık ve uzun süredir kullanmadım. Taki geçende aklıma gelene ve araştırmaya başlıyana dek bu siteylede öyle karşılaştım. Yeni bir hobi edinmek istiyor bilginizden tecrübenizden bir şeyler öğrenmek muhabbetinizi dinlemek istiyorum sevgiler saygılar. Yalovadan hobidaşlar ile görüşmek il dışı etkinliklerde müsait isem bulunmak isterim bu arada tüfek bakıyorum yardımlarınızı bekliyorum. ?

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• S.a hobidaşlar ismim Sinan 87 doğumluyum aranıza yalovadan katılıyorum.

İlk havalı silaha 95 senesinde sahip oldum. Benden 3 yaş büyük abim ile aldık. Bir çok acı tatlı olay yaşadık ve uzun süredir kullanmadım. Taki geçende aklıma gelene ve araştırmaya başlıyana dek bu siteylede öyle karşılaştım. Yeni bir hobi edinmek istiyor bilginizden tecrübenizden bir şeyler öğrenmek muhabbetinizi dinlemek istiyorum sevgiler saygılar. Yalovadan hobidaşlar ile görüşmek il dışı etkinliklerde müsait isem bulunmak isterim bu arada tüfek bakıyorum yardımlarınızı bekliyorum. ?

Hoşgeldiniz