bende biraz balık vurabiliyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• bu konu ile ilgili su altı forumlarına bakabılırsınız, adana bölgesi gayet verimli bir yer , her zıpkıncının dalmak isteyebılecegı bir mera

• Arkadaşlar,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler ama ben İstanbul'da oturuyorum.

İstanbul için tavsiye verirseniz sevinirim.

Diana Mod. 350 Magnum 5.5 mm

agt m;s,S

• Zıpkıncılık öyle bi hastalık ki havalı silah forumunda bile zıpkıncılık bölümünü buldum:D yeni başlayanlar yaşınız gençse yılmaz zıpkın fazla ucuza kaçmadan ekonomik bir maske şnorkel ve palet alıp yazları insanların olmadığı bir yerde kendi kendinize dalın en güzeli deneme yanılma zıpkıncı forumlarını gezip bilgi edinirseniz gelişiminiz hızlanır, yılmaz zıpkının mekanizması fazla yükü kaldırmaz zıpkını hiçbir canlıya doğrultmayın şişi boşaltabilir (şiş kaçırma) birde gezerek avlanın ama paletleri suya vurmadan ses yapmadan suyun altından çırpın, zıpkıncı forumlarındaki yazıları okuyun, jak boeno nun yazılarını okuyun bilenlere sormadan malzeme almayın, nacizane tavsiyem budur başlamak isteyenlere.
    Levreklere de laf atmadan geçemiycem çok godoman levrekler, dalın sağlıcakla!