Yaylı , pistonlu ve en isabetli tüfek önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çok dogru bekko. birde 50 metre ve uzat atışlar için senın pellet seçimin ne

Ben jsb 5.52 13.43 grain ve hn field target trophy 5.53 kullanıyorum . Hw77 benim tüfek, bunları daha çok sevdi. Pellet yükleme sırasında etek tam oturmuyor namluya girerken eziliyorsa isabet bozulur. Eski mod99 tüfeğimde böyle bir sıkıntı yaşadım.Aklınızda olsun.

dıana 460 magnum

• Ben jsb 5.52 13.43 grain ve hn field target trophy 5.53 kullanıyorum . Hw77 benim tüfek, bunları daha çok sevdi. Pellet yükleme sırasında etek tam oturmuyor namluya girerken eziliyorsa isabet bozulur. Eski mod99 tüfeğimde böyle bir sıkıntı yaşadım.Aklınızda olsun.

Tufeginin atis hizi nedir

• ıkıncı el mı . sıfırmı aldın tufegı. namludan kırmalımı tufek bılmedıgım ıcın soruyorum. bırde hep desteklı atıyorsun demı

Sifir tufek simdi atislari duzeldi kezi sifirladim gayet basarili namludan kirma tufek