6-24x50AOE SIFIR dürbün

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • resimde görülen malzemeleri tanumadığım için soruyorum? yeni başlıyorum? kırılmayı önleyen çabuk bozulmamasını sağlayan aparatları (dampa mı deniyordu ?) varmmı?

Ankaradaki arkadaşlarla birebir görüşüp sohbet etmek isterim. Yenimahalle-Demetevler

PUNCHER PRO 5,5

MOD 99

N 11

• yaylı bir tufek kullanacaksaniz dampa kullanmak gerekir. Pcp kullanacaksaniz fotodaki durbun ayaklari isinizi görür. Dampa icinde ozel oringleri bulanan darbe absorde edici tek parca bir ayaktir

• Atos abi size yakın hocam. Size yardıncı olmaya çalışır.

• Akın abi benim hertürlü sorumu sıkılmadan yanıtlıyor. Çok iyi niyetli ve bilgili bir hobidaştır.

• Hocam ustaların söylediği yaylı tüfeklerde çok büyük dürbün tavsiye edilmiyor.

• Dampa kullanılsa bile 40 mm mercek çapının üstüne çıkmayın diyorlar.

• selamın aleyküm ilanımdaki mod 125 vortex le takas düşünürmüsünüz.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Huso07

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “6-24x50AOE beileshi SIFIR dürbün” Yeni Başlık: “6-24x50AOE SIFIR dürbün”.
  • elimde bushnell 6-24*50 daha kutusu açılmamış dürbün var.isteyen varsa satabilirim

• fiyatı nekadar acaba?

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO