Kral puncher s 500TL

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Temiz ve sorunsuz Kral puncher

Fiyat son olup kargo alıcıya aittir.

Tüfeğin faturası mevcuttur ve garantisi devam ediyor.

Verilecek olanlar: tüfek- 2 adet şarjör ve moderatör

Fiyatı 500tl yaptım cuma gününe kadar alan olmaz ise satıştan kaldıracam,İlan cuma gününe kadar geçerlidir.

-

Mesaj 6 defa düzenlendi, son düzenleyen hooper113 ().

• Site yöneticisi olarak üslup yanlış!!! En kısa sürede düzelmesi dileği ile.

agt Havalı Hobiler agt

• Fotoğrafları düzelttim ama şu azarlar gibi hitap şekli hiç hoş olmuyor, ayrıca başlıkta koskoca kral puncher diye yazıyor zaten dikkatli bakarsanız görürsünüz.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen hooper113 ().

• Sayın Hooper konuların başlıklarını sonradan değiştirmek google hizmetlerinde sıkıntıya neden oluyormuş bu nedenle konu başlığını değiştirmemek daha faydalıymış. Bende bu konuda uyarılmıştım.

agt Havalı Hobiler agt

• Sayın Hooper konuların başlıklarını sonradan değiştirmek google hizmetlerinde sıkıntıya neden oluyormuş bu nedenle konu başlığını değiştirmemek daha faydalıymış. Bende bu konuda uyarılmıştım.

Sayın Mno başlığa sadece dün s harfi ekledim birde 50tl indirim yaptım okadar başka bir değişiklik yapmadım, hocam ciddimisiniz yoksa ironimi yapıyorsunuz anlayamadım :). Yüz binlerce üyesi olan Donanımhaber forumunda yöneticilik yaptım ama ilk defa böyle birşey duyuyorum ilginçmiş.Ama tabiki gerçekten böyle bi durum varsa bundan sonra daha dikkat ederiz sıkıntı değil.

• Sayın Mno başlığa sadece dün s harfi ekledim birde 50tl indirim yaptım okadar başka bir değişiklik yapmadım, hocam ciddimisiniz yoksa ironimi yapıyorsunuz anlayamadım :). Yüz binlerce üyesi olan Donanımhaber forumunda yöneticilik yaptım ama ilk defa böyle birşey duyuyorum ilginçmiş.Ama tabiki gerçekten böyle bi durum varsa bundan sonra daha dikkat ederiz sıkıntı değil.

Ciddiyim bana da yapılan açıklama buydu.

agt Havalı Hobiler agt

• Evet bundan önceki arayüz değişiminde bu konu defalarca tekrarlanmıştı konu başlıklarını değiştirmeyin diye uyarılar vardı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Sayın Mno başlığa sadece dün s harfi ekledim birde 50tl indirim yaptım okadar başka bir değişiklik yapmadım, hocam ciddimisiniz yoksa ironimi yapıyorsunuz anlayamadım :). Yüz binlerce üyesi olan Donanımhaber forumunda yöneticilik yaptım ama ilk defa böyle birşey duyuyorum ilginçmiş.Ama tabiki gerçekten böyle bi durum varsa bundan sonra daha dikkat ederiz sıkıntı değil.

Donanım haber server sistemleri aylın yüz binlerde tl ödeme yapılıyor ? google bizzat özel seo uzmanları çalışıyor siz değişiklik yapınca 8 10 sn bunu google uzman aynında güncelliyor ? bizim onlar gibi olmamız mümkün değil.

ben azarlamıyorum kesinlikle yanlış anlamayın ama tek başıma yönetmeye çalışmıyorum durum bu şekilde.

amacımız TR en büyük hava silah resim arşiv oluşturmak.

marmarateam.png

• İlanı yarın kaldırıyorum son 1 gün, yarına kadar ilana 1 adet hatsan pompa ve 1 adet Tasco Target & Varmint MAG624X40 dürbün ekliyorum ve fiyat hepsi birlikte 850tl olarak güncelliyorum...

Ayrı ayrı almak isteyenlere : tüfek 500-pompa 250-dürbün 300tl

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen hooper113 ().