Havalı tüfek tavsiyine pcp ? Namlu kurma ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu arada tavsan orneginizden yola cikarak boyle kuvvetli havalilarla eger haraketsizse daha iyi sonuc alinacagi kesin cunku su bidonu denemelerimizde 100 m civari cogu av fisegi bidonu tutmazken havali delip geciyor ama zaten av tufeklerinde 40 m uzeri atis tavsiye edilmez 60 m uzeri ise biraz hayal gibi. Yinede bunu satip bir cifte almak gibi bir niyetim yok degil kiyabilirsem tufege:)

—-

Ben bu yüzden av tüfeğini kullanmıyorum av yapmıyorum ve atışlarda havalının yerini tutamaz zevk vermez bu yüzden uzak mesafe isabet oranı yüksek güclü bir havalı bakıyorum alacağım tüfeği 300-500 tl ayarında sağlam bir dürbünle donatıcam dürbün ayağını tepme yaylı oynar ayak kullanacağımki dürbünde sıkıntı yapmasın . Sizin kullandığınız mod 135 inn vortex qe modeli şuan icin namudan kurmalarda favorim gibi galiba bu fiyatlara daha iyisi yok 1000-1500 arası dürbün vs. Set halledebilirim pcp lerde ise 3000 tl yi rahat buluyor fazlasıda olabilir ve büyük sorun scuba tüp taşıma işi , mod 135 inde kg yüksek gibi ama pek sıkıntı yapacak gibi durmuyor.

"o benı her halde sevmiş oysa ben onu herhalde sevmiştim"

• Desteksiz atista bile 30 m civari grupman yapilabiliyor tabi baslangicta kollar yorulunca destekli atmak sart .pcp tefarruatli ugrasmasi zor geliyor onunda zevki ayridir tabi.yerlide bircok yaliyi kullanmis biri olarak mod 135 en memnun kaldigim tufek estetik isabetli ve güçlü tavsiye ederim.

• gerci ben kaliteli cifteye butce olusturmak icin bu aralar satisa cikaracagim seti mesaj sayisinin dolmasını bekliyorum.bi degerlendirirsiniz olmadi resimler profilde mevcut.

• Volkan abiye buradan teşşekkür ediyorum . Volkan abinin mod 135 ve setini aldım şuan atış yapmadım ama en müsait zamanda yapıcam inşallah .

• hatsan bt 65 sb elite qe modelı tufegım var 2 ay kadar önce aldım neredeyse hıc kullanılmadı sıfır sayılır ılgılenırsen mesaj atabılırsın yanında dolum tupuyle 2100 liraya aldım 1400 e verebilirim

• hatsan bt 65 sb elite qe modelı tufegım var 2 ay kadar önce aldım neredeyse hıc kullanılmadı sıfır sayılır ılgılenırsen mesaj atabılırsın yanında dolum tupuyle 2100 liraya aldım 1400 e verebilirim

teşekkürler mod 135 aldım set halinde

• grupman da, güçte ve tepmesiz olmada PCP nin üstüne yoktur, bir zamanlar AS410 Kullandım , zahmetli ve scuba dolum problemlerinden dolayı tekrar pistonluya döndüm .

tepme olayını gözardı ederseniz Diana 350 magnumu tek gecerim pistonluda...

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

Merhaba.sadece tupu satarmisiniz?

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• grupman da, güçte ve tepmesiz olmada PCP nin üstüne yoktur, bir zamanlar AS410 Kullandım , zahmetli ve scuba dolum problemlerinden dolayı tekrar pistonluya döndüm .

tepme olayını gözardı ederseniz Diana 350 magnumu tek gecerim pistonluda...

Merhaba;

Tüfeğiniz hala satılık mı ?

• hangi tüfegimden bahsediliyor anlamadım elimde sadece diana 350 mag.5,5 var o da satılık dedilhiç ilanada koymadım

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope