Dürbün çeşitliliğini bir türlü cözemedim secmede yardım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar %90 ihtimal ile mod 135 vortex qe 5.5 modelini alıcagım . Dürbüne ve sıfırlamaya sıkıntı çıkarmaması icin hatsan protector dampa ayağı alacağım buraya kadar netiz hatta kullanacağım pelletleri bile belirledim sayılır ama dürbün işinden bir türlü çıkamadım o kadar konu okudum araştırdım baktım genede anlamadım her fiyata bir sürü model var 500 tl civarları -+ ufak tefek fiyatta oynamalar olabilir orta kaliteli ( kaliteli diyemiyorum acayip fiyatlara dürbün var ) yağmurda tozda tepmede vs. Sorun çıkarmayacak bu fiyatlar aralığında hangi dürbünü önerirsiniz?

"o benı her halde sevmiş oysa ben onu herhalde sevmiştim"

• 135 qe almayın kalıbının tufegı degıldır,Gücü azdır tum vortexlerde durum boyledır,sürpriz yapıp gaz bosaltır,kişisel müdahale cok zordur,,Hatsan yaylı alın ve mod 125-135 yaylı alıp illallah etmeyın ısabetı zayıftır uzerınde dürbun durdurmak guctur,durduracak ekıpmana tufek parası harcattırır ve yınede yeterlı mutlu etmez,,,Mod 55s-60s-mod 85-88-95-99 hangısının tipini begendınız onu alın guclerı aynıdır,bu yaylılar kolayına bozulmaz vefalıdırlar durbune bıraz daha uygundurlar

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• 135 qe almayın kalıbının tufegı degıldır,Gücü azdır tum vortexlerde durum boyledır,sürpriz yapıp gaz bosaltır,kişisel müdahale cok zordur,,Hatsan yaylı alın ve mod 125-135 yaylı alıp illallah etmeyın ısabetı zayıftır uzerınde dürbun durdurmak guctur,durduracak ekıpmana tufek parası harcattırır ve yınede yeterlı mutlu etmez,,,Mod 55s-60s-mod 85-88-95-99 hangısının tipini begendınız onu alın guclerı aynıdır,bu yaylılar kolayına bozulmaz vefalıdırlar durbune bıraz daha uygundurlar

Teşekkürler peki dürbün öneriniz varmı aliexpress gibi sitedende olur.

"o benı her halde sevmiş oysa ben onu herhalde sevmiştim"

• once tufegı alın gez arpacık kullanın bır alısın tufege ve dızellemesı gecsın 2 kutu pellet bıtırın sonrasında durbune odaklanın,yurtdışı durbunler yasaklı urun ve artık çogunluk gumruge takılıyor cok ugrastırıp bazen vermıyolarda,zaten dolar yuksek yurtdışı mantıksız yurtıcındende biraz fazlasını verıp alın ugrasmaya degmez...Dürbun ıcınde kesınlıkle 40 mercek olcusunu gecmeyın,pralakslı dürbün almayın, 3-9x40 gibi sade pahalı olmayan durbune yonelın,tepen tufekte dürbün işi muallakta o yuzden pahalı teferruatlısına yazık olmasın bari

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• benim hem mod 125 im hemde mod 135 im var mod 125 i koyden bir arkadasa sattim pretector dm 60 in sonucunu vermiyor durbun olarakta hawke saraintiya dayanikli olmasi yonunden iyi zaten asil sikinti sarsinti

• su uzerinde atislarda asagi yukari mid 125 le ayni noktaya dusuyor pellet pek bir guc sikintisi yok arkadasin soyledigi sikintilari yasamadim ikiside vortex ti herhalde uretim hatalari olabiliyor

• yaylida yayin mukavemetini kaybetme sorunu var mod 125 te uzun namlu yuzunden loctime sorunu olabiliyor herhalde buda uretimle alakali bir sorun mudur bilemiyorum zaten degiatirme nedenim buydu