Sahibinden Satılık Garantisi Devam Eden Sıfırdan Farksız Hatsan Nova Compact 5.5

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfek tarafımdan geçen yılın 6. ayında alınmıştır.daha 1 sene bile olmamıştır.2 kutu bile pelet atılmamıştır.Pek kullanmaya fırsat bulamadığım ve daha çok ateşli tüfeklere vakit ayırdığım için envanter azaltma amacıyla satılıktır.Regülatörlü olmamasına rağmen 250 bar 500 cc tüp ve 58 cm LW namlu sayesinde oldukca isabetli ve 50 metrede dikkatli atış yapılırsa 1 TL grupmanı rahat yapmaktadır. Kesinlikle en ufak arızası yada tamir görmüşlüğü yoktur.Kutu içeriğinden sadece hatsan bipod eksiktir.Onuda zaten hiç kullanmamıştım açıkcası bulamadım. Açıkcası pekte kullanışlı da değildi.Kendime ait harris bipodu kullanmıştım.Onun haricinde kutu içeriği tamdır .Bipod eksiğini tamamlamak adına içine extra 2 kutu ince memed toplamda 3 kutu ince memed 25 grain pellet(bullet) koydum.Tüfekle ilgili daha geniş bilgi isteyen arkadaşlar telefonumdan ulaşıp istediklerini sorabilirler.Herkese hayırlı alışverişler.05532461204 nol u numaradan bana ulaşabilirsiniz .Resimleri yüklemeye çalıştım yükleyemezsem watsupp tan isteyenlere hemen gönderebilirim.Kargo alıcıya aittir .Av bayi aracılığıyla daha önce başka tüfek göndermiştim il dışına sorun olmamıştı.O şekilde gönderebilirim.Fiyatı pazarlıksız 1000 TL dır. İyi akşamlar.

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen ardaseyhan ().

• Tüfek Artvin merkezdedir.

Huğlu 104A Süperpoze

• Arkadaşlar resimleri yüklemiştim ama galeriye yüklemem gerekiyormuş silindi. Yüklemeyi yapamadım. Resimler telefonumda yüklü isteyene watsuptan anında gönderirim. Watsuptan msj atmanız yeterli. Herkese hayırlı satışlar.

Huğlu 104A Süperpoze

• Arkadaşlar resimleri yüklemiştim ama galeriye yüklemem gerekiyormuş silindi. Yüklemeyi yapamadım. Resimler telefonumda yüklü isteyene watsuptan anında gönderirim. Watsuptan msj atmanız yeterli. Herkese hayırlı satışlar.

Çok basit aslında Gakeri >>> Yükle >>> isim yaz Bitti video egitim izlerseniz anlarsınız eğer hala çözemezseniz özelden yazın size gösterebilirim.

marmarateam.png

• Tüfek satılmıştır. İlan silinebilir. Herkese hayırlı satışlar.

Huğlu 104A Süperpoze