Hangi Sigara Markasını Tavsiye Edersiniz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaklaşık 6 yıl önceydi. Başarısız çok sayıda girişimden sonra ama defa destek de alarak, bir azimle denedim. Başarısız olsaydım bir daha denerdim. Ama bu defa oldu. 20 Mayıs 2012'den beridir sigara içmiyorum.

Neler yaşadım;

- İlk zamanlar çok zor geçti, canım isterdi, aklıma gelirdi, ne olurdu bir tanecik içsem? (ilk 6 ay)

- Yaz tatili, bir bira içsem mi, bira ve sigara, muhteşem ikili... (3. ay)

- Tatil geçti, biramı içtim ama sigarayı değil.

- Sigarayı bazen düşünüyorum ama eskisi kadar değil (1. yıl doldu)

- Bu su denilen şeyin bir lezzeti varmış arkadaş! (2. ay)

- Uffff!, bu ağzımdaki yaralar ne zaman geçecek? (5-6 ay)

- Bir tane içsem başlarım, biliyorum. (2. yıl)

- 4 katı çıkıyorum soluk soluğa kalmıyorum (1. yıl)

- Bu kilolardan kurulmak lazım. (4. yıl)

- Sigarayı içmemek ne iyiymiş ya, istediğimi alıyorum. (Netten bulduğum Raketa Big Zero siparişini veriyorum, 4. yıl)

- 60 yıllık traş aletine de bu para verilir mi? (Verdim, 5. yıl)

- Hadi onu aldın, buna ihtiyacın yok (Aldım, oğluma kalsın, 5. yıl)

Bir alışkanlık yerini başka şeylere bırakmadan unutması zor olur derlerdi, doğruymuş. Bu alışkanlıklara izin verdim. Kol saatleri, tıraş aletleri derken küçükten de olsa bu işlere bir girişim oldu. Son bir kaç yıldır, sigara konusu geçtiğinde içme isteği duymuyorum. Bir tane içsem başlarım diye düşünmüyorum. O bir taneyi artık istemiyorum.

Darısı sizin başınıza, bırakın.

Yapabilirsiniz!

Not: Başlık konuyla biraz ilgisiz oldu, farkındayım. İçmeyenlerin söyleyecek sözü yoktur, zaten yazının hedefi de değiller. İçenler ise merak edip okurlar diye düşündüm. Hepsi bu.

• Tebrik ederim, darısı tüm dünyanın başına.

TSF saatforumu üyeliğiniz vardı sanırım.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Tebrik ederim, darısı tüm dünyanın başına.

TSF saatforumu üyeliğiniz vardı sanırım.

Kol saatlerine merak salıp da TSF'ye uğramamak mümkün mü? TR'de bu detayda bir forumun bulunması büyük şans. Gerek ekonomik olması, gerekse de bugün Dünyanın başka yerinde göremediğimiz bir bakış açısının ürünleri olduğundan SSCB saatlerine ilgi duydum. Forumdaki sanırım tüm incelemeleri okumuşumdur. Hatta bu forumda bir tane Vostok satmışlığım vardır. (Bugün olsa yapmam bunu)

Ayrıca, geltir.com'a da üyeyim. Orada da tıraş aletleri, fırçalar falan derken kendimi ıslak tıraşa dönmüş buldum. Şu aralar eski usturalara bakarken yakalıyorum kendimi Hepsi sigaradan sonra oldu.

Kullandığınız görsel sizin de üye olduğunu gösteriyor. Daha önce de dikkatimi çekmişti.

• Kol saatlerine merak salıp da TSF'ye uğramamak mümkün mü? TR'de bu detayda bir forumun bulunması büyük şans. Gerek ekonomik olması, gerekse de bugün Dünyanın başka yerinde göremediğimiz bir bakış açısının ürünleri olduğundan SSCB saatlerine ilgi duydum. Forumdaki sanırım tüm incelemeleri okumuşumdur. Hatta bu forumda bir tane Vostok satmışlığım vardır. (Bugün olsa yapmam bunu)

Ayrıca, geltir.com'a da üyeyim. Orada da tıraş aletleri, fırçalar falan derken kendimi ıslak tıraşa dönmüş buldum. Şu aralar eski usturalara bakarken yakalıyorum kendimi Hepsi sigaradan sonra oldu.

Kullandığınız görsel sizin de üye olduğunu gösteriyor. Daha önce de dikkatimi çekmişti.

Ben tıraş olayına bulaşmadan sıyrıldım :)

Türksaatformu üyesiyim orası kapanınca aktif olduğum saat forumu kalmadı, TSF ye bakınıp çıkarım genelde.

Aynı şeylere ilgili olan birilerini görünce sormadan edemiyorum. Forumlarda binlerceyiz ama etrafa baktığımda tekim :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Türk saat forumuna da üyeydim. Orası neden kapandı?

Ben tıraş olayına bulaşmadan sıyrıldım :)

Türksaatformu üyesiyim orası kapanınca aktif olduğum saat forumu kalmadı, TSF ye bakınıp çıkarım genelde.

Aynı şeylere ilgili olan birilerini görünce sormadan edemiyorum. Forumlarda binlerceyiz ama etrafa baktığımda tekim :)

• Ben doktor tavsiyesiyle bıraktım zayban hap kullanmıştım 2 ayda aklımdan tamamen silindi 1 yıl içmeyip tekrar başladım pişmanım gene birakacam

• Ben doktor tavsiyesiyle bıraktım zayban hap kullanmıştım 2 ayda aklımdan tamamen silindi 1 yıl içmeyip tekrar başladım pişmanım gene birakacam

Bırakın hocam, bir daha da tekrar içmeyin. Ben abartısız 4-5 başarısız denemeden sonra yaptım bunu. Benim de 1 yıl, 6 ay gibi sürelerle içmeyip tekrar başladığım olmuştu. Moral bozmayın ve bunu yapmanız gerektiğinden emin olun.

• Darısı başıma tez zamanda kurtulmam ve kurtulabilmemiz dilekleriyle

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• İnşallah bütün tiryakiler tez zamanda kurtulurlar.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• İnşallah bütün tiryakiler bırakır.

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22

• Bırakalı beş ay olmuş.Sigarayi bırakmak istiyorsanız ilk 1hafta kendinizi sigarasizliga alıştırmaniz lazım.O yüzden

1hafta boyunca günde 1 tane(2de olabilir ama genede tavsiye etmiyorum)

2.hafta hiç içmeye çalışmalısınız yada çok zorlandiniz 2yada 3 günde bir 1tane için.bir süre sonra içtiğinizde ben niye içtim bu sigarayı diyip pişmanlık duygusu yaratır./bilir

3.hafta artık sigarayı içmek istememeniz gerekiyor ve aklınıza geldikçe bı şekilde unutup günü bitirmeniz gerekiyor. Böylece tam 1 ayda aklınızdan silinmis olması gerekir.Baktiniz haftalar dediğim gibi olmadı ama sigarayı azalttiniz öyle olursa mutlaka azaltmaya devam edin kendinizi hazır hissettiğiniz zaman mutlaka öyle bir fırsat gelecektir.(bünye nikotin bakımından zayıflatacak)iste ozaman sigarayı birakmanizin tam zamanı olacaktır ve artık hiç içmemeniz gerekiyor.

Temel zayıf olursa yıkılması kolay olur.

• Ben bıraktım 1 seneyi geçti ama nargile vs içiyordum. Sigarayı bıraktın 1 sene sonra Switcher aldım çok memnunum tavsiye ederim

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$