Dürbün güneşliği nereden bulabilirim ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 3-9x56 dürbünüme uzatma güneşlik arıyorum ama herhangi bi sitede satışına rastlayamadım. Nereden temin edebilirim.Öncelik olarak Türkiye içi yerleri tavsiye ederseniz sevinirim. Saygılar...

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Hawke 3-9x40 AO için ben de Aliexpress'ten almayı düşünüyorum. Ön mercek çerçevesini 50mm ölçtüm. 49.5mm olandan almam gerekiyor sanırım.

Bu güneşliklerin faydası hakkında deneyimli arkadaşlardan bilgi isterim. Askeri kullanımda, karşıdan mercek parlaması farkedilmesin diye bu tür ürünler kullanıldığını biliyorum ama bizim atışlar için faydasını da merak ediyorum.

Hatsan Mod 87 QE Vortex 5.5mm + SportsMatch DM60 + Hawke Vantage 3-9x40 MD AO IR

Bora Barak BR20 20ga Tekno Doğa Balık Av Malzemeleri

• Güneş ışığının merceğe gelip nişan anında rahatsız olmamamızı sağlıyorum ustam. daha net bir görüntüyle atış yapıyoruz.

• Ürünü temin ettim. teşekkürler