Hercules Bully yeni pcp tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kral pcp ler hakkında fazla bir bilgiye sahip degilim ... Nemesis modelini biraz biliyorum... Piyasada var mı.. Sizin görüşünüz nedir... Bully veya kralın bir pcp modeli...

• Dostum bence beklemekte fayda var çünki ilk defa namlu değişebilinen bir silah çıkacak türkiyede.Artısı bu namlularıda paket içerisinde vermeleri.Grupman ve crone testleri çok önemli sonra keşke demek istemez kimse.Birisi 40 mt atışı yaptı 5.5 namlusu ile nemesisde fena değil mesela bence bekle ?

• abone olduğum kanalda yeni paylaşılan bully videosu:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• arkadaslar kimse bu tufegi kullanmadan bence yorumlamasin. Cok basarili, isabeti cok yuksek, guc ayarlamasi var. Isterseniz 3ncu kademede etkileyici bir guc ile ve dogal olarak hava tuketimi fazla olarak, isterseniz orta kisa mesafelerde 1 ya da 2nci kademede ekonomik gaz tuketimi ile kullanmak mumkun. Daha once masa harici atis yapamadigimiz duz hercule modeline gore hem agirlik olarak cok daha hafif hem de kisa dipcik ile omuza yakinlasan agirlik dengesi dagilimi mukemmel olmus. Karbon tup olayi apayri bir yere getirmis gercekten. Agir vs diye tereddut edenler gidip denemeli mutlaka, nerede ise kral puncher ya da hatsan turkbull ile yasattigi agirlik hissiyat olarak ayni.Evet cok hafif bir tufek degil ama kesinlikle ayakta elde desteksiz gayet basarili kullanilabiliyor. Ustelik istenirse durbunsuzde kendi nisangahi ile kullanilabiliyor, ben durbunsuz denemedim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Onder thndr ().

• Selamlar,

Oncelikle bu iste cok yeniyim, yorumlarimdan da anlasilacaktir, Hercules vs H.bully (ikisine de sahibim) 6.35

Agirlik: Bully hercules gore hafif ama yine de agir,

Tasinabilirlik:Hercules kutusuyla arka koltuklari yatirmadan bagaja sigmiyor, bully sigiyor.

Isabet: ikisi de tatmin edici 3 tip HN ve spot on denedim, sonuclar kesinlikle tatmin edici,30-35 m de 50 mm capinda grupman oldu,

Gurultu: Tam gucte Hercules daha sessiz, gurultu olcumlerini de paylasacagim,

Bully 1. kademede arka bahce atisina uygun, gaz tuketimi dusuk,

Tasarim: Hercules daha tufege benziyor, atis alaninda yaninda fotograf cektirmek isteyenler vs. bully ise daha cok uzay silahina benziyor :)

Güc & Tabribat : Ikisi de birbirine yakin tahribat sonucu verdi, zaten bu tufeklerin secme sebebimdir: Güc, fiyat, performans

Saygilar,

• Kral nemesis bile daha henüz çıkmadan bi grupman videosu dolaşıyor. Bu silah satışa çıktığı halde hâlâ tahribat videoları aldı başını gidiyor. Şayet böyle nereye gittiği belli olmayan freni patlak kamyon gibi uçup gidiyorsa effectoya çok ayıp edildi diyeceğim.

• bugun yaklasik 2 kutu pellet tukettim. 25 ve 50 metre Isabet yuzdesi oldukca basarili. Atislarin tamamini ayak kullanmadan yaptim bu arada. Ozellikle 25 m atislarda reg. 1 kademesinde oldikca ekonomik yaklasik 6 sarjor atilabiliyor.

• bugun yaklasik 2 kutu pellet tukettim. 25 ve 50 metre Isabet yuzdesi oldukca basarili. Atislarin tamamini ayak kullanmadan yaptim bu arada. Ozellikle 25 m atislarda reg. 1 kademesinde oldikca ekonomik yaklasik 6 sarjor atilabiliyor.

Bende bully 6.35 kullanıyorum 1 kademede kaç bara kadar 6sarjör atış yapıyor.

• Bende bully 6.35 kullanıyorum 1 kademede kaç bara kadar 6sarjör atış yapıyor.

250 barin bur tik uzeri kirmiziya kadar basiyorum ben her dolumda. 100 bara kadar mesafede dusumu hesaba katarak atabiliyorum.

• Bugün itibariyle hercules bully ailesine katıldım arkadaşlar...

Karbon fiber tüp için tavsiyelere açığım...

Siz ne ile dolduruyorsunuz...

Hocam hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah kazasız bir şekilde kullanmayı nasip etsin.

Mümkün olduğu bir zaman grupman paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Hayırlı olsun keyifli isabetli atışlar bullydaş

• Teşekkür ederim... Bu haftasonu ufak bi deneme yapacagım... Yalnız acilen 6.8 veya 9 L lik tüp almam gerek.. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

• Arkadaşlar geçen haftasonu tüfeği deneme fırsatım oldu .. Genel olarak tatmin edici... 1. kademede ses neredeyse çıkmıyor..

Tüfekle beraber verdikleri optima dürbün daha kullanmadan bozuldu.. Hatsanı aradım muhatap bulamadım..

Bozkurt avdan ise dürbün hediye.. Zaten cin malı bi bardak soğuk su iç minvalinde cevap geldi...

Üstelik dürbün benimle alakalı bir hata üzerine de bozulmuş değil..

Şaşırdım bu olay üzerine...

• Arkadaşlar geçen haftasonu tüfeği deneme fırsatım oldu .. Genel olarak tatmin edici... 1. kademede ses neredeyse çıkmıyor..

Tüfekle beraber verdikleri optima dürbün daha kullanmadan bozuldu.. Hatsanı aradım muhatap bulamadım..

Bozkurt avdan ise dürbün hediye.. Zaten cin malı bi bardak soğuk su iç minvalinde cevap geldi...

Üstelik dürbün benimle alakalı bir hata üzerine de bozulmuş değil..

Şaşırdım bu olay üzerine...

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Çin malı dürbüne soğuk suyu tavsiye eden kişi Hatsan mı yoksa Bozkurt av mı?

Olayın ne şekilde olduğunu tam olarak anlayamadım. Tam olarak anlayalım ki suyu kimin elinden içeceğimize ona göre dikkat edelim.

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. Çin malı dürbüne soğuk suyu tavsiye eden kişi Hatsan mı yoksa Bozkurt av mı?

Olayın ne şekilde olduğunu tam olarak anlayamadım. Tam olarak anlayalım ki suyu kimin elinden içeceğimize ona göre dikkat edelim.

Hatsan da.. Bozkurt avda... Her ikisinde de ticaret ahlakı soğuk su içme kalitesinde malesef...

Aslında faturada da sadece tüfeği koymuşlar ki.. Durbunde sıkıntı oldugunda satın alan kişi birşey iddia edemezsin..

İstesem gider tüfeği iade etmek istiyorum diyerek tüketici mahkemesine giderim.. Tüfeği iade eder bu sırada da durbunude alın derim.. Böylece bozuk dürbünü iade etmiş olurum...

Benim üzüldüğüm türk milleti olarak ne zaman iş ahlakını öğreniriz bilemiyorum..

Üstüne üstlük adamlara dedim ki dürbün benimle alakalı bozulmadı zaten bozuk gelmiş dedim.. Bari yollayayım tamir edin dedim... Durbunlerin tamiri için yedek parça yokmuş...

Guleyimmi aglayayımmı bilemedim...