Hercules Bully yeni pcp tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konuyu hortlatayım. Hatsana birşey diyemem birçok müşterisi var, ürünlere talep çok ve herkesle aynı oranda ilgilenemeyebilirler. Peki bozkurt ava ne demeli avuç kadar dükkanda bi havalar bi havalar görmeye değer. Ben ticaretle uğraşıyorum. İnanın bu zamana kadar bu av bayisinin pişkinliğini, basitliğini, müşteriyi tiye almayı ilk bunlarda gördüm. 1,5-2 yıl önce malum av bayisiyle yaşadığım sorunları hobisilah ta ve burada paylaşmıştım. Özet geçeyim alışveriş yapıp, yapmamak size kalmış. Barska marka sniper 2 model dürbün aldım. Dürbün arızalı çıktı ve araya ramazan bayramı girecek ki bir kaç hafta kargolar çalışmıyacak ve ben bayramda memlekete gideceğim. Aradım arkadaşları dürbün arızalı çıktı klikleri çalışmıyor dedim. İyi çevirdiniz mi diyor ukala bey. Sonra bana aynı üründen ücretini ödemek kaydıyla bir tane daha ürün gönderirmisiniz dedim. Tabiki efendim hemen kargoluyoruz cevabını aldım. Eee elimdeki dürbünü napcam peki. Efendim siz şimdi göndermeyin bu işlere bakan arkadaş erken bayram tatiline çıktı, bayramdan sonra gönderirsiniz dedi. Tamam peki öyle yapalım, sizin arkadaş bayramdan sonra dürbünü göndermek istediğimde, beyefendi dürbünü alalı 10 gün olmuş madem arızalı neden bilgilendirmediniz biz bu dürbünü alamayız derse napcaz dedim. O işlere ben bakmıyorum abi oldu bu sefer. Bu arada saatlerce konuştuk nasıl çözcez diye. Bir müşteri olarak işimin çözülmesi için hep ben çözüm üretiyorum. Konuşmalardan anladım ki bunlar bozuk dürbünü bana iteleyecekler. Bu arada ismini haketmeyen malum işyeri Bursada ben Çanakkaledeyim arası 290 km. Kardeşim madem öyle ben atlayıp geliyorum dürbünümü değiştir dedim ama bu konuşmalar olurken ara sıra kabarıyoruz. Erkek erkek konuşuyor, atıp tutuyor, asıp kesiyor.Vardım O ava(arkadaşın adı aklımda değil) dedim bu arkadaş nerde depoda dediler, depo nerde dedim söylemediler. Benim geldiğimi söyleyin dedim yüzünü görmek istemiyorum demiş. Madem o kadar erkeksin gel buraya, yok gelmezmiş. Neyse o arada sivil polislerde var silah kılıfı bakıyolar. Ben hakkımı aramak için sesimi yükseltiyorum polisler farklı bakıyor. Abi bu adam benim paramı gaspetti, dürbün arızalı çıktı paramı vermiyor dedim kibarca ben napabilirim dedi. Paranın bir kısmına el koyup diğer kısmını verdiler, o para da yolda yakıt parası oldu. Yani benim dürbün de para da hiç oldu. Bozkurt avdan alışveriş mi amaaaan bana uzak Allaha yakın olsunlar. O işyeri karakteri zayıf bir işyeri. Bence herkesin uzak durması gereken bir ortam

• Konuyu hortlatayım.

Artık deneyen kullanan artmıştır. Kullanan arkadaşların yorumları nelerdir genel olarak, isabet, menzil atış, dürbün, pellet seçimi vs

Volkan URAS

• Konuyu takipteyim. kullanan arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz :)g;$i

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Dün yeni bir tane Bully edindim av bayisinden.Zannedersem bayide baya beklemiş manometre sıfirda idi, hava bastirttim tüpten anında 200 bara çıktı, üstüne pompa ile biraz ben hava bastım.

Cenaze sebebi ile memlekete geldim,zaman ve mekan uygun en düşük güçte 4 şarjör atış yaptım 100 bara düştü.Yanimda pompa var yarım saat hava bastım artık pompa hareket edemeyecek kadar sertleşti.Manometre hala 150 barda.

Manometre bozuk olabilir mi?

Elle müdahale imkanı var mıdır yoksa servis yolu göründü mü sizce

Saygılar

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Dün yeni bir tane Bully edindim av bayisinden.Zannedersem bayide baya beklemiş manometre sıfirda idi, hava bastirttim tüpten anında 200 bara çıktı, üstüne pompa ile biraz ben hava bastım.

Cenaze sebebi ile memlekete geldim,zaman ve mekan uygun en düşük güçte 4 şarjör atış yaptım 100 bara düştü.Yanimda pompa var yarım saat hava bastım artık pompa hareket edemeyecek kadar sertleşti.Manometre hala 150 barda.

Manometre bozuk olabilir mi?

Elle müdahale imkanı var mıdır yoksa servis yolu göründü mü sizce

Saygılar

Aldığım av bayine geri götürdüm.Malımızın arkasındayız isterseniz servise gönderelim isterseniz yenisini getirtelim dediler,teslim ettim yarın yenisini alacağım.Bu arada av bayi Ankara Ulus Çankırı Caddesi'nde Altıntaş Av Market, tavır ve ilgilerinden dolayı alışverişleriniz için tavsiye ederim.

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Böyle malının ardında duran satıcıları severim. tebrikler.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Bully kullanan arkadaşlar hangi güçayarında 250 bardan 100 bara toplam kaç atış yaptıklarını yazabilirler mi?

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Merhabalar sahibi olduğum hercules bully de çıkış hızlarını istikrarlı hale getirmek için regulatör takmayı düşünüyorum, 150 -190 bar arası ayar yapılabilen 6.35 için amerikan yapımı uygun bir model buldum fakat gördüğüm kadarıyla amerikada bizdeki gibi 3 kademeli güç ayarlı modeller yok onlardaki biraz daha farklı tüfeğin akasından viralı bir sistem var.Tüfeğin kendinden olan güç ayarının nasıl çalıştığını tam olarak bilmedğim için regulatörü tüfeğe taktığımda tüfekteki dahili sistem sıkıntı verir mi?

Hatsan BT-65 SB W LW