​Hatsan Mod 25 SUPERCHANGER grupman denemem​

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni almayı düşünen arkadaşlar 330-340 TL aralığında fiyatı olan Mod 25 SuperTact Vortex alabilir.

• Ben Hatsanın Vortex pistonundan çok memnun kalmadım. 2 farklı Mod 85 tüfek elime geçti ikisinde de tetik sıkışma sorunu yaşadım. Dominatorde vortex te gaz boşalması oldu.

Fakat bu tüfekte boyutuna göre ciddi tepme yaptığı için üzerinde ne dürbün ne de reddot tutuyor. Vortex pistonlunun Mod 25 i ehlileştirip dürbün takılabilicek duruma getirdiğini söylüyorlar.

• Mod 25 SuperTact Vortex + Air Stripper + RedDot + Tek nokta askı kayışıyla çok sık ve işlevsel bir tüfek olur.

• Hocam Hatsan tutulan yaylı modellerine 50 ila 100 TL arası zam yaptı kimi av bayileri direk zammı yansıttılar kimileri ise stoklarında ürün olduğu için zammı daha yansıtmamışlar.

Ben geçen sene Mod 25 SuperCharger ı 165 TL ye bulmuştum hatta yeni üye indirim çekiyle bana maliyeti 145 TL olmuştu. Şimdi zamlarla 220 TL olmuş.

Aynen hocam geçen sene çevremdeki arkadaşlara almış olduğumuz orta sınıf yaylıların fiyatlarına geçenlerde baktım da fiyatlarda artış söz konusu. Bende Mod 25 SuperCharger 220 liraya aldım. ilk başlarda fiyat yaylı tabancaya göre fazla geldi ama isabetli atışlar, güzel gurupmanlar verdikçe parayı pek gözüm görmüyor açıkçası.

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Havalı silahların fiyatları aşırı şekilde tuhaf

Adamlar 62 gram 12 lik slug mermisine dayanabilecek kadar sağlam bir çelik,güzel bir gravürlü kundakla ve torunlarınıza kadar kalacak sağlamlıkla bir av tüfeğini maks 2000 TL ye satabiliyor ki bu fiyatın içinde havalılara göre ekstradan alınan yüzde 22 ötv var diye biliyorum(bu arada ötv,kdv üstünden hesaplanır :) )

Ee şimdi sizi servisle akraba edecek,ayda bir defalık binbir ton ekipmanla keyif yapmaya çalışacağımız pcp tüfeğe en az 1000 TL,güzel kar gerçekten.Yaylı tüfekleri yapmak daha meşaketli ve tecrübe isterken ,tam tersi pcp silahlar daha uygun.Pcp bombasıda buradan patladı işte.Yaylıda piston çapını,yay ölçülerini,locktime dı,sarsıntıyı azaltmak için sistemdi,tetiği hafifletme çabalarıydı derken pcp rahatlığıyla hiç bunlara kafa yormadan üreticiler kolaya kaçtı.

Ülkede hobinin h'sini hisseden üretecilerimiz başlıyor kötü adam gülüşlerine :)

• hayirli olsun

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• Ben tecrübesizlikten 5.5 kalibre aldım. Yanlış bir tercih olduğunu anlayınca sattım.

Bende 5.5 düsünuyorum almamalimiyim ?

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Önermem. Silahın gücü zaten düşük.

40 50 metre mesafe içinde mi ?

Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• 40 50 metre mesafe içinde mi ?

O mesafeler için gayet yeterli hocam rahat olun. 5.5 mm orta sınıf tüfeğe göre tabiki gücü düşük neyle kiyasladigimiz önemli ama Co2 li ya da normal kurmalı tabancalar arasında en güçlüsü ve kullanışlısı. Şahsen benim kullandığım mod 25 supertact da 30 metreden düz duvara attığım da pellet çiçek açıyor ??‍♂️

30 40 metrede dik gelince şişe vs rahat kırıyor. Ha 100 metre de şişe kırmak mesele ise zor kırar ??‍♂️

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• O mesafeler için gayet yeterli hocam rahat olun. 5.5 mm orta sınıf tüfeğe göre tabiki gücü düşük neyle kiyasladigimiz önemli ama Co2 li ya da normal kurmalı tabancalar arasında en güçlüsü ve kullanışlısı. Şahsen benim kullandığım mod 25 supertact da 30 metreden düz duvara attığım da pellet çiçek açıyor ??‍♂️

30 40 metrede dik gelince şişe vs rahat kırıyor. Ha 100 metre de şişe kırmak mesele ise zor kırar ??‍♂️

sizin kullandiginiz 4.5 mm mi 5.5mm mi ?

50 metre mesafede teneke kutu cam sişe pet şişe delebiliyormuydu çıkız hızı gerçekten düşük bi model fakat sırt çantasına sıgacak şekilde olması ve hififliği yeni qe namlusu ile bana gerçekten cazip geliyor. Sizin fikrinizi nedir ?

Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• sizin kullandiginiz 4.5 mm mi 5.5mm mi ?

50 metre mesafede teneke kutu cam sişe pet şişe delebiliyormuydu çıkız hızı gerçekten düşük bi model fakat sırt çantasına sıgacak şekilde olması ve hififliği yeni qe namlusu ile bana gerçekten cazip geliyor. Sizin fikrinizi nedir ?

Hocam düşünme al gitsin pişman olmazsın.

Bende 5.5mm mod 125 Sniper, 5.5mm mod 99, 4.5mm mod 25 supertact var. %70 mod 25i, %20 mod 99u, %10 da mod 125 i kullanıyorum ? bendeki 4.5 mm 50 metrede kola tenekesini, pet şişeyi rahatlıkla delip geçiyor. Cam şişeyi de dik gelirse kırıyor.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$