En son ne aldınız?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • güle güle kullanın. En son spoton pars pelet almıştım ancak sonu hüsran.:(kafalar Çapaklı 40 metrede 1 metre gruptan yapamazsınız. Önceki kutular bu kadar kötü değildi. 5-10 cm grupman yapmisligimiz var. airgunturk.com/gallery/album/401/

  Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kadirgl: Resim eklendi. ().

 • güle güle kullanın. En son spoton pars pelet almıştım ancak sonu hüsran.:(

  Neden öyle dediniz? pelletler çok mu kötüydü? silahiniz nedir? Ben Enson geçen sene yüklü miktarda almıştım. Şimdi tekrar almayı düşünüyordum siz gözümü korkuttunuz valla. Benim aldığım eski seri spoton pars modeliydi. Yeni seriler sıkıntılı mı acaba? Tüfeğin at44 normalde pars modelini çok sevmişti tüfeğim.

 • Neden öyle dediniz? pelletler çok mu kötüydü? silahiniz nedir? Ben Enson geçen sene yüklü miktarda almıştım. Şimdi tekrar almayı düşünüyordum siz gözümü korkuttunuz valla. Benim aldığım eski seri spoton pars modeliydi. Yeni seriler sıkıntılı mı acaba? Tüfeğin at44 normalde pars modelini çok sevmişti tüfeğim.

  4 kutu kral puncher jumbo ile geldi güzeldi gurupmanıda fena değildi. Ancak yeni aldıklarını kullanamadım. Tel yazarsanız foto atayım aldığım geride belirtirim

 • spoton solid kullanıyorum fena değil 100 m üzeri daha iyi sonuç veriyor

  Solid 26 gran denedim. Yalnız AT44 için biraz ağır geliyor. Benim tufekte Gamo ts22 bile fazla düşme yapıyor. Solid te çok sıkıntı yaşarim.

 • dusme bende de oluyor. Jsb 18.13 ile 40-50 metreye sifirliyorum. 140 metrede Durbunde asagi 11 de vuruyor artıkıl 10 da bitiyor. 1 DOT tıkla oynuyordum. Solid her zaman 2-3 DOT arası daha aşağıdan vuruyor oda 13 dotta ondada 4-5 yukarı çekip atıyorum. Ama solidin 100 metre uzeri isabeti iyi. Jsb sakin havada 140 metrede hedefi buluyor.

 • Edgun leshiy 2 Limited Edition 30 kalibre 🤗

  Walther CP 88 6'' £tabanxalı$


  Crosman Vigilante 357


  Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#


  Fx Impact MK2 Power Plenum 25 Sniper Edition