En son ne aldınız?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çoğumuz yeni bir şeyler alıyoruz. Aldığımız şeyler bazen bir başkasının da ihtiyacını görüyor. Bu yüzden böyle bir konu açmak istedim.

Başlangıç olarak kendime aldığım, Umarex Colt Saa 5.5" namlulu ve 4.5 mm bb atan tabancayı paylaşmak istedim. 1871 yılındaki modelin Colt lisanslı kopyası.

airgunturk.com/gallery/image/5164/

• Güle güle kullanın.

Colt Peacemaker! Çok kaliteli aslının aynısı gibi bir replika. Bu yüzden de hayli pahalı... Ben de 1 yıl kadar önce ilk çıktığında paraya kıyıp almıştım ve son aldığım havalı tabanca bu oldu. Kullanmaya bile kıyamıyorum, arada kutusundan çıkarıp, sevip okşayıp ve benimki parlak kaplama krom olduğu için tüm parmak izlerini silip tekrar yerine koyuyorum.

Buna benzer olan American Legendary Pistols diyebileceğimiz 2 tabanca daha var:

Schofield_No_3

ve

Remington_1875

Umarım bu ikisini de yakında koleksiyona katabilirim...

• Güzel bir konu olmuş tebrik ederim. Bende son olarak Hatsan mod 25 superchanger 4.5 mm aldım. Tabancaya göre biraz fazla sert ve ağır bir alet. Ama oldukça hoşuma gitti. Evimin bahçesinde genelde onunla zaman geçiriyorum. Bahçe diğer silahlarıma göre biraz yetersiz geliyor.

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Hocam sizi forumda görünce nedense bir mutlu oluyorum :) İzzet abi Nam ı diğer Berkman Çok şey öğrendim sizin paylaşımlarınızdan ama o güzelim arşivlik modifikasyon paylaşımlarının büyük çoğunluğu silinmiş yazık, halbuki çok kıymetli bilgilerdi.

• Güzel silahmış güle güle kullanın.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Ben dün

Victorinox 8.2055.CB

Victorinox 0.2503.01TR aldım. Yarın elimde olurlar umarım .

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Hatsan Mod 87 tüfeğim için en son şu çantayı aldım. Dürbünle beraber taşımak için sert bir çanta istiyordum. Sert kumaşı var, içi sünger üstüne kadife kaplı. Biri ruhsat ve fatura koyacak kadar küçük, diğeri de 4-5 kutu pelet v.b. koyacak kadar iki cebi var.

Olur da ben gibi arayanlar olursa faydası olur fikir verir. Nette çok aradım, kıyasladım gönlüme göre bulmak zor oldu. Özensiz açıklamaları yetersiz olan ince kumaşlı ve basit çok kılıf var, ebatları belli olmayan. Ata'nın yivli av tüfeği için üretilmiş asıl olarak.

Tüfek : 113,5cm, Tüfek iç genişliği : 117cm, Tüfek dış genişliği : 120cm

Fiyatı 98tl

5176-aaa31598.jpg

Hatsan Mod 87 QE Vortex 5.5mm + SportsMatch DM60 + Hawke Vantage 3-9x40 MD AO IR

Bora Barak BR20 20ga Tekno Doğa Balık Av Malzemeleri

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen teknoturk ().

• Nereden satın aldınız ? Güzelmiş güle güle kullanın

• Teşekkür ederim teknoturk bende böyle bişey almayı düşünüyordum. Silah çoğalınca ihtiyaç doğuyor..

• Hatsan mod 99 .22 ve havalı tabancan bolca co2 ?

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22