İlan Verme Kuralları (Önemli Lütfen Okuyun)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Merhaba,

Arkadaşlar Maalesef son senelerde çok fazla dolandırma ve hasarlı ürün satışı yapıldı bundan dolayı vip sistemine geçtik.

Peki bu vip nedir biraz açıklayıp size.

Öncellikle 90 Gün Üye olmanız şart sonrasında yerine getiren üyeler otomatik olarak vip üye oluyor.

Bir başka konu ise ilanlar xx sitelerin üzerinden resim paylaşımı.

Bu konuda lütfen resimlerinizi Galeri yükleyip sonrasında mesaj kısmında en sağdaki galeri butonu basarak ilan resmini konuya ekleyiniz.

bunlar sız ilanlar sorgusuz şekilde kapatılıp silinecek.

galeri bir kesim öğrendi öğrenenler arasında büyük ileri yaşlı insanlar bile mevcut herkes bu sitemi öğrencegini düşünüyorum.

Lütfen izleyin yapamadığınız olursa bana özelden yazın.

Galeri Kullanma Rehberi

Tek amacımız Türkiyenin en büyük havalı silah resim arşivi yapmak.

Anlayışınız için teşekkürler.

• Teşekkürler.. Siteye ilk üye olan arkadaşlar bu bilgiye ulaşamıyordu. Şahsen bende çok aradım ama ulaşamamıştım. Bu açıklama güzel olmuş..

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Bilgilendirme için teşekkürler.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Bildirme için teşekkür ederiz yalnız mesajlarımuz sanki az sayılıyor gibi geldi bana ya neyse.??

SELAMUN ALEYKÜM

• İlan verme kurallarının sonunda açıklığa kavuşması ve özellikle ilgili başlık altında yayınlanması oldukça iyi olmuş. Teşekkürler ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

• Bilgilendirme için teşekkürler

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• 50 Mesaj sınırı kaldırılmıştır bilginize.

Ersüs ERS-2017 36 Cal

Stoeger RX20 S3 5.5mm

Hatsan Proxima Vortex 5.5mm
    KWC Beretta M92 4.5mm

Kral Puncher NP 500 5.5 mm

Kral Puncher Auto 5.5 mm

Sig Sauer MCX 4.5mm

Hatsan BT65 SB Elite 5.5mm

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen onursisman ().

• Merhaba arkadaşlar.

konularda spam yapan whatsam sahibinden vb.. gördüm ve sildim bir daha görürsem işlem olacak bilginiz olsun

Ayrıca galeri sorun giderildi.

mahmut bey benimde ilanım vardı sanırım kaldırılmış. Kaldırma işlemi hangi tarih öncesine uygulandı acaba. Diğer bir sorum mobilden resim eklemek istedim ama başaramadım sadece bilgisayardan mı bu islemleri yapabilirim

• Official Post

mahmut bey benimde ilanım vardı sanırım kaldırılmış. Kaldırma işlemi hangi tarih öncesine uygulandı acaba. Diğer bir sorum mobilden resim eklemek istedim ama başaramadım sadece bilgisayardan mı bu islemleri yapabilirim

Çok fazla spam ilan vardır arada sizin kaynamış olabilir lütfen yenisi açıp galerii yükleme yapabilirmisiniz

ayrıca galeri telefon destek var galeri resim yükleyin sonra konu açarken galeri albüm seçerseniz otomatik gelir resimler.

• Gerçekten sağlam site ve üyelikleri var 2 Alışverişim olmuştu her ikisinde de sıkıntı olmadı herkese teşekkür ederim.Elinize sağlık

ussr ıj 27 tektetik 72 namlu superpoze

ispanyol lamber yarıotomatik

Mod125

Gamo bullwhisper

Daisy powerline

• Yeni üye olduğun için veremiyosun. İlan verebilmek için en az 3 aylık üyeliğinin olması lazım