İlan Verme Kuralları (Önemli Lütfen Okuyun)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Arkadaşlar Maalesef son senelerde çok fazla dolandırma ve hasarlı ürün satışı yapıldı bundan dolayı vip sistemine geçtik.

Peki bu vip nedir biraz açıklayıp size.

Öncellikle 90 Gün Üye olmanız şart sonrasında ise 50 mesaj sınırı bulunuyor bunları yerine getiren üyeler otomatik olarak vip üye oluyor.

Bir başka konu ise ilanlar xx sitelerin üzerinden resim paylaşımı.

Bu konuda lütfen resimlerinizi Galeri yükleyip sonrasında mesaj kısmında en sağdaki galeri butonu basarak ilan resmini konuya ekleyiniz.

bunlar sız ilanlar sorgusuz şekilde kapatılıp silinecek.

galeri bir kesim öğrendi öğrenenler arasında büyük ileri yaşlı insanlar bile mevcut herkes bu sitemi öğrencegini düşünüyorum.

Lütfen izleyin yapamadığınız olursa bana özelden yazın.

Galeri Kullanma Rehberi

Tek amacımız Türkiyenin en büyük havalı silah resim arşivi yapmak.

Anlayışınız için teşekkürler.

marmarateam.png

• Teşekkürler.. Siteye ilk üye olan arkadaşlar bu bilgiye ulaşamıyordu. Şahsen bende çok aradım ama ulaşamamıştım. Bu açıklama güzel olmuş..

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Bilgilendirme için teşekkürler.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE
    Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Bildirme için teşekkür ederiz yalnız mesajlarımuz sanki az sayılıyor gibi geldi bana ya neyse.😊😊

SELAMUN ALEYKÜM

• İlan verme kurallarının sonunda açıklığa kavuşması ve özellikle ilgili başlık altında yayınlanması oldukça iyi olmuş. Teşekkürler ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Benjamin NP XL 1100 5,5mm
    Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)
    nld303.png

• Merhaba ilan verme butonu veya linki benim profilimde gözükmüyor ve ya ben göremiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

• Galeri bende de hata veriyor

m;s,Sm;s,S Stoeger-Beretta X20 Syntethic 4.5mm +Optima 3-9x32+İki Parça Ayak

Üzümlü £tabanxalı$ 7+1 Otomatik agt ;tufey#

Huğlu Horozlu Tek Kırma ;atlise;+;tuftabV#;#taban^l

Huğlu Krom Çifte ;kovboys;

• Kriterler biraz sert olmuş 38 yaşında doktorum elimde beni sinir eden Gamo cfx royal havalı tüfeğim var ve nasıl satabileceğimi bilemiyorum ...

• Kriterler biraz sert olmuş 38 yaşında doktorum elimde beni sinir eden Gamo cfx royal havalı tüfeğim var ve nasıl satabileceğimi bilemiyorum ...

Diğer havalı silah forumlarını deneyebilirsiniz. Link vermek yasakti onun için veremiyorum.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Fotoğraf yükleme için farklı alternatifler var mı:?:agt

Galeri çalışmıyor.

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex 5.5mm

;tufey#

Optima 3-9x32 Dürbün

agt

• Çalışmıyor, yada ben hakikaten bu işi bilmiyorum! :(